Jump to content
GIGN Forum

Tiem, Kam Pazudushas Tiesibas


worm
 Share

Recommended Posts

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] Pieeja liegta!

LOGIN] Noraadiita nepareiza parole!

LOGIN] Pieejas konts: MMX

LOGIN] Noraadi pareizu paroli rakstot setinfo _pw-gign tava parole

LOGIN] ---------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] Pieeja liegta!

LOGIN] Noraadiita nepareiza parole!

LOGIN] Pieejas konts: MMX

LOGIN] Noraadi pareizu paroli rakstot setinfo _pw-gign tava parole

LOGIN] ---------------------------------------------------------------

web paroli provē. tas jau te 100 reizes teikts...

Link to comment
Share on other sites

Hm,

Jau kādu laiku atpakaļ rakstīju sadaļā Problēmas&risinājumi...

Varbūt šoreiz būs lielāka atsaucība &)

Vienvārdsakot, lieta sekojoša:

Neatceros jau vairs laikus, kopš biju pieregoistrēts spēlētājs uz cs.gign.lv servera. Ņemot vērā, ka toreiz man vēl bija samērā sens klans, tad, lai neregotu katrs savu nicku atsevišķi, pieregojām visu klanu, kurā bija 5-10 memberi (mainījās laika gaitā).

(Attiecīgi setinfo bija uz klanu)

Aizmirstam par klana būšanām. Nevajag man to klana setinfo! No TĀ klana, labi ja 2-3 cilvēki vēl pāris reizes gadā CS paspēlē, neskaitot mani. Biju domājis šoreiz lūgt reg uz nicku. Tomēr, savā ziņā, esmu tāds kā veterāns (ne tikai GIGN bet CSā vispār), lai arī kādu laiku GIGNā rādījies nebiju, jo CS biju uz laiku izdzēsis no savas ikdienas (galu galā katram pienāk brīdis kad jāsakārto dzīve etc).

Tagad esmu atpakaļ iekš to šaušanu.

Man nevajag neko daudz. Nelūdzu ne Slap, ne gag, ne vote, etc.

Vienkārši gribas atgūt/atkārtoti iegūt iespēju, tikt serverī bez problēmām - jebšu nebūt "nereģistrētam spēlētājam", kuri tiek izmesti, tiklīdz "viņu vietu ieņem reģistrētais". Jāatzīst, ka šādu lietu neizjutu vairāk kā 4-5 gadus.

Klans, kuram pazuda tiesības (cik noprotu kopā ar daudziem citiem klaniem): wC (wC | nick)

Nu negribas man citos latvijas serveros spēlēt.. a caur Steam pat zviedros man biezhi ir pakešu zudumi.

Es nelūdzu tev izdarīt man pakalpojumu. Es tev vienkārši lūdzu kā cilvēku. Abi, pieauguši cilvēki būdami, zinam, ka tev nav nekādu grūtību to izdarīt. Viss atkarīgs no vēlmes un varbūt kādiem principiem.

CS Nicks: Urch (ArchSlayer)

Paldies par uzmanību, lai arī cik liela tā būtu.

Edited by ArchSlayer
Link to comment
Share on other sites

nu lol, es tak atbildēju. Kad būs klani sataisīti tad arī tev viss aizies. A kad... tas jau jājautā wormam. Man personīgi labāk gribas lai viņš web banus sataisa, lai var daudz pidiņus banot.

Macho, mieriņš.

Es tavu atbildi saņēmu, izlasīju... nerakstu šeit, lai saņemtu atbildi. Rakstu, cerot uz kādu risinājumu.

Pie kam, kā es arī rakstīju - man nav vajadzīgas klana tiesības. Jo, man liekas, ka to klanu būšanu es varēšu gaidīt... nu ilgi. Varbūt pat nosirmot paspēšu.

Edited by ArchSlayer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...