Jump to content
GIGN Forum

cs 1.6 boti


easymeat
 Share

Recommended Posts

Zbot - manupraat visforshaakie boti, ko esmu redzeejis (aber esmu paarproveejis Androiidus, Realbotus, POD vairaakas versijas un veel shaadus taadus). googlee mekleeshanaa ievadi Counter Strike 1.6 Zbot vai kautko liidziigu

CSbot http://www.csbot.org - lasi un liec

PODbot - vispopulaaraakie boti, nu,ja tos tu neatradiisi, tad piedod, atvaino, panjem savas 1klases maaciibu graamatas un trin uz skolu peecstundas seedeet...

AkimBot - http://akimbot.nuclearbox.com/

RealBot arii tiiri cieshami boti, kuri meedz straadaat visaadus briinumus (pac esmu redzeejis, kaa vinji viens otru sacelj uz kartes de_dust kartee, no kjermenjiem veidojot trepes...)

Link to comment
Share on other sites

tiik un taa duham piekriitu par zbot . .tie ir tieshaam izcili paardomaati...waypointi glabaajas eertos *.nav failos un arii autowaypointing ir izcili izstraadaats (kaa nekaa uz pasuudiigaaka kompa lielaakaam karteem autowaypoints pailgi iet, tomeer labaak ir saliidzinoshi ar podiem - ja tu pats esi uztaisiijis karti , tu labu laiku dabon pachakareeties, kameer uztaisi waypointus). boti labi maak kempot un shauj arii normaali (saliidzinoshi ar realbot) zbotiem interesanti liekas tas, ka vinji neizmanto radiokomandas, bet vinjjiem ir *.wav faili un vinji simulee runaashanu pa mikrofonu. nu mani favoriiti pagaidaam jau nu noteikti ir zbot.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Es maajaas arii rukaaju ar ZBot, tiiri normaali! Neteiktu, ka baigi viegli! Nezinu par juusu waypointiem un awaypointiem, to es nerubiiju, bet es vinjus kachaaju tajaa pashaa GIGNAA Taa kaa ir OK! Tikai botiem viens debilisms, kad pierodi, tad ir ok, bet saakumaa mazliet kaitina tas, ka dazhkaart shie izlec aaraa ap stuuri un iebliezh galvaa gandriiz pirms tu vinju esi ieraudziijis.

Un tad aizskrien kaa taads rembo cool2.gif Un tu paliec acis bolot blink.gif Bet tas taa 4.gif Ar laiku pierod, ka maaksliigais intelekts nav iipashi intelektuaals smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...