Jump to content
GIGN Forum

Small Maps


Recommended Posts

gribeju pajautaat,ka var uztaisiit taa kad iet lielaas mapes kas ir mapcycle,nomainot uz mazaaku mapi tad turpmak turpinaas tikai mazaakaas mapes.

piem man ja aiz iceworld mapcycle.txt staav awp_map2,kad nomainu uz to iceworld nakamaa nav awp_map2,bet mape kas bija nakamaa aiz taas ko nomainiiju

Link to comment
Share on other sites

un ar kadu komandu var uzlikt to otro mapcycle.??

es jau ta meginaju darit agrak bet nevareju atrast to kamandu.

nav nekadas komandas vnk panejm uztaisi divas mapcukle viena ir ar liela otra ir ar mazam mapem kad ej gulet iznjem mapcykle ar lielam mapem lauka un ieleic ar mazam mapem mapcykle un taa visu laiku biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

da vienkaarshi uzliec to pluginu ko teicu dry.gif vins reage uz speletaja skaita piem. uzliksi taa ja serveri ir 6 tad vins automaatiski saak vote for map uz aim_map un taa ja ir vairak tad uz kadu dust vai ko wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nav nekadas komandas vnk panejm uztaisi divas mapcukle viena ir ar liela otra ir ar mazam mapem kad ej gulet iznjem mapcykle ar lielam mapem lauka un ieleic ar mazam mapem mapcykle un taa visu laiku biggrin.gif

tas gan man neder,

piem kad es braucu uz larocca vai citiem klubiem,vai uz tusinjiem,kaa es vinu iznemshu un ielikshu citu?

skrieshu uz tuvako datorsalonu un cau radminu mainiishu? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...