Jump to content
GIGN Forum

aadbmcidne rfigghhtisj


vbyuer
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem !GIGN severii speeleet saaku vairaak nekaa pirms gada,speeleeju biezhi un praktiski tikai uz GIGN servera.Pateicoties tam ,ka GIGN serverii saak paraadiities arvien vairaak pidari,kuri nemaz nedomaa kaadreiz nekempot,uzlikt bumbu vai savaakt hostedzhus ,kaa arii tam ,ka meedzu speeleet no riitiem[kad cilveeku un pidaru ir pietiekami daudz,bet no adminiem nav ne smakas]veelos papildinaat savaa riiciibaa esoshaas komandas ar -xslap un xslay

Cerot ,ka shoreiz mani sapratiisiet[u know what i mean wub.gif ],vbyuer wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad luudzu pasaki man kaa ,lai savaadaak izbeidz to murgu ,ko tie pidari rada sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt risinaajumu - no riitiem ((vbyuer napatiik tieshi riiti)) iejoinoties visiem cs.gign.lv atstaat kompi iesleegtu, pashiem iet dzert teeju, brokastinjas ....

.......(nu vopshim taa lai nav briivu vietu serverii)

P.S. eh ... atkal laikam noshaavu greizi censored2.gif

Link to comment
Share on other sites

vbuyer a naf tev taas tiesiibas ?

tjipa kurtaax palixi uzreiz... tphe..

un es ar iisti netic meenesha laikaa peekshnJi ir visi admini pazudishi no GIGN... vai arii GIGN'ieshi ir beidzot nonjeemushi visiem tiesiibas...

vaardsakot nepis sev smadzenes ar taam tiesiibaam...

Link to comment
Share on other sites

tas vienkaargshi taapec ka juus nespeeleejiet no riitiem! CIk es esmu speelejis no riita, biezhi ir bijushi taadi gadiijumi kad nav adminu! UN vispaar ar vienu adminu jau nepietiek, jo speleejot pie CT, vinjsh nezin ko dara T, kempo vai nee! Takaa ideaalais variants ir , kad katraa komandaa ir pa adminam.

Link to comment
Share on other sites

Iisteniibaa vienmeer kad es speeleeju, tad tur ir vairaak kaa 1 admins wink.gif

Bet tu nespeelee no riitiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vbuyer , es ari sava pieteikumaa raxtiiju apmeram to pashu un tu kaut ko dirsi , ka nekas nesanaks , tapat ari tev...

---------------------------------------------------------------------

Posted: Feb 16 2004, 03:16 PM

Iemesls , kapec es velos iegut tiesiibas ir taads , ka , lai gan gign ir daudz adminu , tachu pedeja laikaa vini sakusi spelet retaak(nezinu kapec) , piem. briivdienaas liidz 12.00 , vai arii darbadienu peecpusdienas!

Tu labaaak apskaties uz savu iemeslu ! Nosauci laikus,kad serverii visvairaak adminu !Bet es speeleeju no riitiem kad serverii ir cilveeki ,bet NAV adminu.Tagad pieleca ?

2worm: blody mirs smile.gif

P.S piemeeram,tagad uz servera speelee 7 cilveeki nav neviena admina ,laiks-5:55

Link to comment
Share on other sites

a tas , ka no riitim adminu nav to4no riebiigi ,

es tagad esmu mazliet apaukstejies un sedeju majas , izdomaju aiziet uzspelet cs gignaa ar kaut kaadu krivu fakeniku , ieeju iekshaa , bet tur spele kaadi 6 pidari , kuri neiet miineet bombu , seezh tik un tupj, mazliet uzspeleju vel ar to fakeniku , lai apskatiities kaa ir , bet nee , nevareju iztureet, paarmainiiju niku , un saaku visus taa jauki paslapot , un tagad iedomajaties tos nabadzinjus ,kuriem jaaspeelee no riitiem ar taadiem daunjiem... gussa.gif

ps: nevajg izveidot sarakstu ar tiem izredzeetajiem , kuri vienkarshi ir tiirais aarpraac (kaa piemeram Darkkillers un Dark_Angels klans) smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

macho, nu es nezinu kur tu straadaa ,kaadaa universitaatee ej ,bet man agri no riita [5-7] nekur nav jaaiet,veelaak [8-...] ,iespeejams, arii ir admini,tajaa laikaa es ljoti reti kad speeleeju.

2randr:patiikami,ka kaads saprot mani new_all_coholic.gif

P.S neuzskatu ,ka man buutu jaaciesh no jampampinjiem ,jo uz skolu/darbu/universitaati eju eusa_naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

nu hz , hz..... bet to , ka shis no riitiem spelee esmu ieveerojis ( 4Tus serverii ) ..... choms ta norm , bet vai vajag no riita mochiiit Cs pirms skolas ..... Galvinju shitaa atdolbiisi biggrin.gifD

PieM: Mees a chomiem taa kaadreiz dariijaam ( u know biggrin.gif ) , bet ta saakaam sajeegt , ka maaciibas iet drsaa biggrin.gif.....

GIGN forum 4eva ... pachatot norm var biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Varat speeleet ar burviigajaam votemap tiesiibaam (lai mainiitu mapi) vajag kick - novotojiet tongue.gif

Ko tu tur muldi ? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...