Jump to content
GIGN Forum

de_realmania


Recommended Posts

You! Gribu visiem ieteikt noka4aat sso karti! Viss actions notiek krievijaa smiliez.de_1591.gif kaada daudzstaavu namaa kuraa jaaiekllust T un jaaieliek bomba. T saak no garazzas kas atrodas paari ielai, bet CT seezz maajaa un gaida. ir 3 veidi kaa noklluut teroristiem vietaa kur uzlikt bombu

1)pa trepeem

2)ar liftu

3)pa jumtu

karo4 karte sameeraa liela un ar daudz iespeejaam skrinshotu apskats, siikaaks apraxts un karti var novilkt no http://vadim.gczn.nsk.su/eng_de_realmania.php

smiliez.de_265.gif GIGN

matrxx new_all_coholic.gif

Link to comment
Share on other sites

kaads man var pateikt vienu lietu?? bet nesaaciet njirgt par mani. ja novelk karti tad kur vina ir jaaliek?? zem valve jeb kur??

Link to comment
Share on other sites

OK paldies bet es jau sametu tur kautkur un man viss aizgaaja smile.gif bet vispaar normala mape peec visa spriezhot es pameeginaju i pie T i pie CT nu normaali. varretu pat palaist uz cs GIGN bet nu man to nespriestbet baigi labaa

Link to comment
Share on other sites

ne ne ne ne loading ! shitajaa kartee ir taa ka CT seezh un t uzbruuk ! ir tieshi taa kaa karlitoss teica CT ir jaaseezh un karte ir rulliga dabuuju jau pirms pusgada apmeeeram vasaraa speeleeju ar botiem un ir jautri ! daudz un dikt dazhaadas poziicijas ! vienaa vietaa arii sienu var izshaut !

Link to comment
Share on other sites

Es te redzeeju par tim suudiem mapes vaarda priekssaa. nu karocce sseit ir dazzi

Cs_ - Hostage rescue

De_ - Bomb defuse

As- - VIP

Dm_ - death match

Fy_ - tas pats kas Death match vien ir

He_ - Hight explosive... ar granaataam

Awp_ - vai tad tas visu jau uzreiz neizsaka

Aim_ - te ir jaamaak, vai jaatreneejaas temeet

Fun_ - Viss visaadi prikoli

Tr_ - training

Ka_ - knife... karocce ar nazziem tikai

Ir veel citi bet ssitie ir visbiezzaak sastopamie, iznnemot Tr_

Link to comment
Share on other sites

Es jau neliktu so karti uz servera, jo ir parak liela. Iedomajieties paliekas CT un T un ejiet meklet viens otru. Pietam ja CT ir lieliska iespeja kempot. Bet ta karte diezgan smuka... bet ne lai speletu...

eh atkal n00bs ierunaajaas...

T paslepes nav jaaspele, bet gan bomba jaaliek smiliez.de_1608.gif

btw karte rullz

Edited by Purva-Zivs
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es domaaju vispaar , ka peec kaadiem 22:00 vareetu palikt taadas mapes kuras nav populaaras , vai pash uztaisiitas...smile.gif...

Nu shii norm. dereetu uzlikt kaadu reizi..smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...