Jump to content
GIGN Forum

Maybe


snoobi
 Share

Recommended Posts

Mans Nick : snoobi

serveri esu ap 18 - 6 ap tiem laikiem .

gribetu iegut tiesibas uz xvotemap , xslap , xslay !

Kadel xvotemap tadel kad biezi sanak spelet vakaros un tad spelet as_oilrig pa 5x5 nau patikami sad.gif

xslap lai izskustinatu tupetajus !

xslay lai negaiditu uz ff kamer tos noshauj

Par mani varetu kadu vardu pateikt EDD , Pinky iespejams ari DeaDly noteikti ka ir vell kads ...

Nu tas arii butu viss par mani smile.gif

Link to comment
Share on other sites

slay slap noteikti tev nevajag, jo kā tu varēsi kādu slapot, ja pats vislaik paliec pēdējais, t.i. pagaidi, kad savējie nomirst un tad lēnām krisojot spēlē + bieži vien neej atmīnēt bombu...

EDIT : nē nu ok vnk viņam nebūs ko slapot jo visi jau būs miruši, ja nu vienigi viņš sevi var slapot biggrin.gif

p.s Varbūt esmu tik skeptisks, jo pats ļoti reti sēžu un nemīžu iet nomirt arī tad, ja esmu palicis 1vs 4,5,6

Link to comment
Share on other sites

slay slap noteikti tev nevajag, jo kā tu varēsi kādu slapot, ja pats vislaik paliec pēdējais, t.i. pagaidi, kad savējie nomirst un tad lēnām krisojot spēlē + bieži vien neej atmīnēt bombu...

EDIT : nē nu ok vnk viņam nebūs ko slapot jo visi jau būs miruši, ja nu vienigi viņš sevi var slapot biggrin.gif

p.s Varbūt esmu tik skeptisks, jo pats ļoti reti sēžu un nemīžu iet nomirt arī tad, ja esmu palicis 1vs 4,5,6

Tas kad esu Ct un T muss liek vienkarshi pa 0000m ! un es eju B kur max iet kadi 3 T bet parsvara visi iet uz A spotu kur vienkarshi nofrago ! uz es atvau kadu bet uz a kada tolak iet vienkarshi nomirt no he ? Neatceros kad esu krisojis kad ir vienadas komandas ja esu daudz palicis pedejais zaban.gif bet krisojis kad ir vienadas komdas nesu !!!

tb un nemaz es tik maz nemirstu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...