Jump to content
GIGN Forum

L_beast Paldies :)


Adik
 Share

Recommended Posts

nu ko L-beast`s jau 3 banu uzlicis cool2.gif labi bet kur6 recka pirmais saaka.. ar savu intuiiciju ... ja tu esi admins doma ka vari atlauties visu ko gribi.. smiliez.de_2428.gif psc recka ja tevi apvaino vse pasaules gals???

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: L-BeasT

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: The Adik

BAN] Iemesls banam:

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 3 minutem 34 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 6 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] -------------------------------------------------------------

un skatos ka iemelsu arii neredzu kaut pa6am skaidrs. smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

nejoko ar āādminiem nono.gif

es jau neko tur nevienam neskreeju virsu.. parasti ja mani apsmej ej jau neklusee6u un tas i vis... un otrkaart.. ja vins mani apsmeeja un es vinjam atpakalj atbildeeju tapec jaliek bans... vai vinjam liekas kkads gudrais vai kas pat nezinu vaardu ko vinjam pieliidzinaat...

Link to comment
Share on other sites

Adik tu esi slims vai slims??? sad.gif

1. Es tev paprasiju, kur tava sievietes intuiicija

2. Es tevi neapvainoju

3. Man tu vel joprojam nesi pieraadijis, ka toreiz speeleeji bez wh

4. nakosreiz, ka izmetiisi uz manu pusi taadu fraazi dabuusi vel ilgaaku banu, ja nemaaki atbildeet uz normalu jautaajumu, tad neraksti vispar!

Edited by L-BeasT
Link to comment
Share on other sites

pierādi, ka tas esi tu.

p.s. tēma bezjēdzīga, varētu klapēt ciet.

raprock, bet tu jau ari ta dzekam uzdirsi... :/ nezinatu es tevi, teiktu, ka biistam dirsa lien! tongue.gif Parasti ar tadiem apvainojumiem isti dzeki nemetajas pa inetu - nu tipa metaties ta var, bet ja nu sagribas otram savu godu aizstavet, tad tev jabut gatavam iet macities!

Davai jus pakaujaties.. nu - neparak ta.. paris sitieni un miers un es uzfuilmesu un ieliksim foruma! Reaali jautri buus un jus visi respektes, jo jus nebusiet tuksa bazara dirseji!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Sen jau nekas nav jāpierāda.

nesi tacu egosits! :/ Ja ne tev, tad adikam!

DAVAI PADSANI! MAHACH! smile.gif Sarunasu Alvi - busim skireji/tiesnesi! Uzvaretajam alins no manis. Zaudetajam - alins un pusdienas (letas) no manis! Noteikumi uzvarai/zaude - vismaz 3 sitieni pa seju vai knockouts! smile.gif

GO GO GO! Buus naisiks! .. NOPIETNI!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

i ka man tas jaapieraada psc

kaa, kaa ibal, kaa gan savaadaak kaa nostaajoties vecriigas viduu, novelkot bikses un pieraadot visiem, ka tu esi dzjeks, ka tev ir kraaninsh un tad uzreiz visiem zudiis aizdomas par to, ka iespeejams tu esi zatjis, tas tak ir pavisam vienkaarshi saprotams...

kas ir nomiizi pieraadiit, ka esi dzjeks? smile.gif vecene, vecene!

Link to comment
Share on other sites

kaa, kaa ibal, kaa gan savaadaak kaa nostaajoties vecriigas viduu, novelkot bikses un pieraadot visiem, ka tu esi dzjeks, ka tev ir kraaninsh un tad uzreiz visiem zudiis aizdomas par to, ka iespeejams tu esi zatjis, tas tak ir pavisam vienkaarshi saprotams...

kas ir nomiizi pieraadiit, ka esi dzjeks? smile.gif vecene, vecene!

psc skatos veelviens gudrais atradies cool2.gif zbs ... pag moz man atsuuka un tad tu redzeesi ka esmu dzeks .. labaak taa ko ? tev labi i man labi cool2.gif un uzinaasi kas es esmu ja taa loti veelas rolleyes.gif

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

davai, riit vari uz riigu atbraukt? vai tev mamma neatljauj tik taalu no maajaam buut vienam prom? vecene, vecene! smile.gif

P.S. izluudzies mammai veel 15min, lai vareetu paseedeet pie kompja un vareetu ar orginaalu aspraatiibu atbildeet uz manu postu? malaciitis! smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

tā kā neviens no jums tā arī nepateica ar kādiem vārdiem adiks biistu apsaukāja, tad es atļaušos teikt, ka moš bans ir biku par ilgu, bet varētu būt vietā. case closed, let's stop teh spam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...