Jump to content
GIGN Forum

Jauna Mape!


Ganupuika
 Share

Recommended Posts

1) PATĪK:

Tas ka playeriem sākumā dodas divas pistoles un uzis.Patīk kā sataisīta map,bet tas patīk tikai uz pusi!!!Patīk kastes!!! biggrin.gif

2) NEPATĪK:

Nav naža(ko viņi darīs ja beiksies lodes???)Tas ka CT uzreiz var tikt pie Mkas bet T jājiet viss apkārt kamēr CT var viņus no augšas apšaut!!!Un tolks no tā tuneļa ja var pa maliņu noiet garām!!! dry.gif Un baigākais aim ja var ieročus pirkt???

Link to comment
Share on other sites

godiigi? ideja laba, mape struntiiga! nekaartiiga! trepes vareeji uzlikt daudz labaakas! mapei peec manaam domaat t un ct pusees jaabuut simetriskai! tunelis nekam neder!

bet kaa jau teicu ideja laba! wink.gif vel izlabo nepilnibas un vari likt serverii!

aa! 2.tas pa tiem t un ct info var uzlikt izveidojot atsevisku kluciiti ar aaatrigger(speeleejot vins neparaadisies taa kaa var likt jebkur) kuraa nooraada game_parametrs un tur var pateikt kas var iepirkties utt!

Edited by krisis555
Link to comment
Share on other sites

vajadzīgs padoms-kā uzlikt to mapes info(nu ka tur rādas kas jādara CT un T un Other notes?

uztaisi tieši tāda paša nosaukuma *.txt failu! resp. aim_box.txt

EDIT: apstijos to map un teikšu - baigi lago! slinkums skatīties kā tu esi to uztaisijis bet ja šitik vienkāršas uzbūves map tev sanāk tāda lagojoša tad psc kas būs ja kaut ko sarežģītāku uzbliezīsi confused.gif

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

v2 vēl vairāk lago nekā v1 tongue.giflaugh.gif

un baigā aim karte ar awp un visiem citiem ieročiem smiliez.de_2428.gif

ah,dzēsiet šito ārā un bonajoiet mani uz mūžu.

dry.gif esu totāls smiliez.de_2125.gif

p.s. arī tavā mīļajā aim_map'ē ir awp,tāpēc par daudz nedirsies!

p.s.s. slēzdiet šito ciet un uzliecit man 100% vārnu!esu riktīgs spameris!lūdzu banojiet manu IP lai es šeit nekad nerādīots!!!!

Edited by Ganupuika
Link to comment
Share on other sites

mani interesee, kas varetu buut pa problemu tiem lagiem, jo pats arii nesen uztaisiiju mazu aim karti un arii laggo, tjipa fps baigi maz... netaisiju neko sarezhgjiitu, ljoti primitiivu.

edit: atrisinaaju savu probleemu biggrin.gif izsleedzu hammeri un fotozhopu pirms ieshanas CS biggrin.gif kautkaa nebiju pamanijis

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...