Jump to content
GIGN Forum

Informatikas skolotaaja


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

Mana informaatikas skolotaaja beidzot uzkjeera mani speeleejot CS no skolas datoriem informaatikas stundu laikaa, vinja man neljauj to dariit, jeb pareizaak sakot shis ir peedeejais pousts no shii datora, ko man dariit lietas labaa ? mad.gif

P.S plus man bonusaa uzlika sodu, kaa arii piesprieda paarunas ar skolas vadiibu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Man skolaa visi datori ir pentium 4 un skolotaajs ik pa briitinnam speeles atllauj speeleet, bet nellauj tikai internetaa iet, bet vinnss jau nezina ka es speeleeju cs internetaa evil6.gif

Bet tomeer es labaak speeleeju kompi maajaas, jo tur nevar tik kvolitatiivi paspeeleet, karocce neesmu pieradis pie vinnu grafikas un kontroles arii nav laika mainiit.

Link to comment
Share on other sites

Tie datori, pie kuriem man ir jaaseezh, ir apalji monitori un ir "TURBO" pogas sad.gif

Man atkal pogas aatrajiem kompjiem taaadas, ka pashas kriit aaaraaa, bet leenaajiem kompjiem taaadas taa kaa kluch laugh.gif i! Peles jau nu vispaar rlz biggrin.gif . Nu tas taa, galvenais, ka aatrajiem kompjiem gar kastes malaam ir taadi zili suudi, kas cool2.gif izskataas.

Datorziniibas rlz evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Lieta taada ka mums tie kompji normaali (Celeron 1000) prieksh skolas un informaatikas stundaas vajadziibaam, bet es kaadas divas nedeeljas jau gaaju i uz stundaam i bastojot, lai vareetu normaali atlaist cs speeleejot. smile.gif

Bet kaa redzi ne viss labais ir muuzhiigs !

Link to comment
Share on other sites

me atcerās gaming gadus vidusskolā pa lanu. Mums apmeram kadus 5-6 gadus atpakaļ visa klase (16kompji) mauc Quake I pa LAN. Man bija labas attiecības ar skolotāju un es varēju tadus pasakumus pēc stundām rīkot....

Pulkvedis- domāju tavā gadījumā tas vairs nepalīdzēs....

anyway gl

Link to comment
Share on other sites

Pulkvedis man jau likaas kaa tu dienas laikaa kapaa CS.. huh.gif Vai neej uz skolu un seedi maajaas? huh.gif Tagad zinu, skolinjaa kapaa!!!!Nu suudiigi ka skolotaaja uzlika banu!! smile.gif Tagad vareesi tikai majaas speeleet, taapat kaa es!! tongue.gif Tev tak agraak ir bijushas paarrunas ar skolas bosiem!Es nedomaaju ka taa tev buus probleema! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Mana informaatikas skolotaaja beidzot uzkjeera mani speeleejot CS no skolas datoriem informaatikas stundu laikaa, vinja man neljauj to dariit, jeb pareizaak sakot shis ir peedeejais pousts no shii datora, ko man dariit lietas labaa ? mad.gif

P.S plus man bonusaa uzlika sodu, kaa arii piesprieda paarunas ar skolas vadiibu sad.gif

veciit, uzhako vinjus visus, ieskaitot vadiibu... evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...