Jump to content
GIGN Forum

Pa Cs.


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

davai umnjik plzz iztulko! cik procenti sajeedz tavu uuber vaacu pro tekstu?

nahuj visi dirš good menam virsū? ļoti iespējams tas bija sarkastiski domāts, pat ja nebija, jums noteikti vieglāk ir uzdirst nekā sameklēt pašiem angļu valodā. dauņu banda.

ak jā, 100% kādam interesēs vai es pats saprotu, ja jau tik gudri spriedelēju, tad varu atbildēt, JĀ es saprotu 99% no tā visa.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

con_color "255 155 50"  čats dzeltenā krāsā,

con_color "255 255 255"  čats baltā krāsā,

con_color "250 50 50"  čats sarkanā krāsā,

con_color "50 250 250"  čats gaiši zilā krāsā,

con_color "50 250 50"  čats gaiši zaļā krāsā,

con_color "50 50 250"  čats zilā krāsā,

con_color "0 0 0"  čats melnā krāsā,

bind "F1" "hegren; vesthelm; flash; flash; defuser; sgren"  ātrā iepirkšanās (HE, bruņas, flash 2x, dk, smoke)

bind "F2" "m4a1; buyammo1; defuser"  ātrā iepirkšanās (m4a1, lodes, dk)

bind "F3" "ak47; buyammo1"  ātrā iepirkšanās (ak47, lodes)

bind "F4" "awp; buyammo1; deagle; buyammo2"  ātrā iepirkšanās (awp, lodes, deagle, lodes)

zoom_sensitivity_ratio "1.2"  optisko ieroču sensitivity,

net_graph "3"  apakšā rādās tie fps, m/s, choke, loss..

lol pēdējoreiz kad es rakstīju buyskriptus tad viss notika caur menuselectiem. Man likās, ka šitā fīča ir tikai CS:S. Csam tagad arī var šitā? Hm, jāiet iečekot.

omg toč var smile.gif hehe, tad jau savi skripti būs jāpārraksta neskaitot protams to dēļ kura es uz visiem serveriem varu nopirkt shieldu evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

noderiigs alias prieksh cs_siege kartes, kad saakaas pretigaas atbalsis... atliek konsolee ierakstiit stopecho un vairs nebuus

alias stopecho "room_delay 0;room_feedback 0;room_left 0;room_lp 0;room_mod 0;room_off 1;room_refl 0;room_size 0;room_type 0"

mani buyskripti dziives atviegloshanai smile.gif

alias "ammo1" "primammo;primammo;primammo;primammo;primammo"

alias "ammo2" "secammo;secammo;secammo;secammo;secammo"

bind "F1" "m4a1;ak47;ammo1;vesthelm;vest"

bind "F2" "hegren;flash;flash;sgren"

bind "F3" "awp;ammo1;vesthelm;vest"

Link to comment
Share on other sites

Vari pateikt, kā tu buy skriptus saxtijis caur menu selekt? Es vairs neatceros, varbūt arī tā var shieldu nopirkt? biggrin.gif

Nekā tur nav, vislaik rakstīts menuselect cipars un waiti aiz katra. Tā nevar šīldu nopirkt, man tur kaut kāds gļuks ir awp buyscriptā, kuru neesmu pētījis un dēļ tā man nopērkas šīlds.

Link to comment
Share on other sites

Iemetiet, kāds komandu, kad paceļot citu ieroci, tas uzriez neielec rokās, bet paliek iepriekšējais, piem. skrienu ar deagle un uzkāpju uz m4, lai paceļās m4 bet rokās paliek deagle.

to vareeja nomainiit kautkur Options>Multiplayer(laikam:))>advanced....

Link to comment
Share on other sites

Iemetiet, kāds komandu, kad paceļot citu ieroci, tas uzriez neielec rokās, bet paliek iepriekšējais, piem. skrienu ar deagle un uzkāpju uz m4, lai paceļās m4 bet rokās paliek deagle.

_cl_autowepswitch 0 laikam. Vobšem _cl + tab 0.

Link to comment
Share on other sites

nahuj visi dirš good menam virsū? ļoti iespējams tas bija sarkastiski domāts, pat ja nebija, jums noteikti vieglāk ir uzdirst nekā sameklēt pašiem angļu valodā. dauņu banda.

ak jā, 100% kādam interesēs vai es pats saprotu, ja jau tik gudri spriedelēju, tad varu atbildēt, JĀ es saprotu 99% no tā visa.

Tenkjuuu,bet nu ja kads velas lai kadu frazi speciali partulkoju raxti PM!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...