Jump to content
GIGN Forum

Kopīgs Banlists


Recommended Posts

Būtu lielsiki, ja gign.lv uztaisītu sql datubāzi kurā glabātos banotās IP un pieeju informācijas nolasīšanai varēt saņemt jebkurš cs serveris, bet atļauju pievienot tikai lielākie serveri (lai kāds gudrītis nenobanotu visu LV)

Ja šo apvienotu ar kādu amxx pluginu, tad tas būtu latvijas čīteru iznīdētājs. Šāds blacklists tiktu papildināts no vairākiem serveriem un tātad tā vietā lai katrā serverī admini mestu ārā vienus un tos pašus ākstus, vienā serverī izbanotais čīteris tiktu iekļauts blacklistē un viņš netiktu nevienā citā serverī kurš lietotu šo pašu datubāzi.

Vai ideja nav lieliska? Es pieminēju gign.lv datubāzi, jo nezinu nevienu citu LV serveri kurš teorētiski varētu glabāt šādu informāciju. Uz macajiem CS serveru turētājiem šādu atbildību nevarētu balstīt, jo viņiem bieži karas serveri utt.

Sasparojieties un mēģiniet pierunāt gign, baltgames vai netgames izveidot šādu publisku blacklisti. Varbūt jāizveido kāda balsošana?

Ko jūs domājat par ko tādu?

P.S. Ja nepieciešama palīdzība sistēmas veidošanā, varu palīdzēt, jo tas nav nemaz tik sarežģīti. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Būtu lielsiki, ja gign.lv uztaisītu sql datubāzi kurā glabātos banotās IP un pieeju informācijas nolasīšanai varēt saņemt jebkurš cs serveris, bet atļauju pievienot tikai lielākie serveri (lai kāds gudrītis nenobanotu visu LV)

Ja šo apvienotu ar kādu amxx pluginu, tad tas būtu latvijas čīteru iznīdētājs. Šāds blacklists  tiktu papildināts no vairākiem serveriem un tātad tā vietā lai katrā serverī admini mestu ārā vienus un tos pašus ākstus, vienā serverī izbanotais čīteris tiktu iekļauts blacklistē un viņš netiktu nevienā citā serverī kurš lietotu šo pašu datubāzi.

Vai ideja nav lieliska? Es pieminēju gign.lv datubāzi, jo nezinu nevienu citu LV serveri kurš teorētiski varētu glabāt šādu informāciju. Uz macajiem CS serveru turētājiem šādu atbildību nevarētu balstīt, jo viņiem bieži karas serveri utt.

Sasparojieties un mēģiniet pierunāt gign, baltgames vai netgames izveidot šādu publisku blacklisti. Varbūt jāizveido kāda balsošana?

Ko jūs domājat par ko tādu?

P.S. Ja nepieciešama palīdzība sistēmas veidošanā, varu palīdzēt, jo tas nav nemaz tik sarežģīti.  rolleyes.gif

Njā tas nau lab... Piem man ir dabūts bans par itkā wh iekš boldnet vai itkā no-recoil iekš kopidejas, un tad padomā kāds nepraša kā White Eagle mani nobano neparko, un es vars nevaru spēlēt uz citiem serveriem, itkā ideja laba, bet domāju var iztikt...

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

Kā jau es teicu, tad iespēja nolasīt info būs visiem, bet pievienot info tikai uzticamiem serveriem.

Un būtu noteikumi pēc kuriem vadoties drīkst banot lietotāju. T.I. ttikai tad ja admins 100% pārliecināts, ka lietotājs lieto čītus

Tas būtu kas līdzīgs steam banlistei, kura darbojas visos steam serveros biggrin.gif Tikai labāka LV versija. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nē nav. tie 12 gad;igie admini no tā neko nesaprot. Šaubos, ka gignā vai netgeimos vai kādā citā lielā un labā serverī tā gadītos. smile.gif

Tapēc jau arī jāizlemj kuriem serveriem dot db paroles un kuriem ne.

Ja seņemtu pārāk daudz sūdzības par servera adminiem, serverim aizliegu čīteru pievienošanu un tā servera uzliktie bani tiktu anolēti.

Visu var izdomāt! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nē nav. tie 12 gad;igie admini no tā neko nesaprot. Šaubos, ka gignā vai netgeimos vai kādā citā lielā un labā serverī tā gadītos. smile.gif

Tapēc jau arī jāizlemj kuriem serveriem dot db paroles un kuriem ne.

Ja seņemtu pārāk daudz sūdzības par servera adminiem, serverim aizliegu čīteru pievienošanu un tā servera uzliktie bani tiktu anolēti.

Visu var izdomāt! thumbsup.gif

DOmĀJU, bet nezinu - Iespējams wormam vai macho nemaz nebūtu velme/laiks šādas iekārtas izveidē, viss jāorganizē u.t.t.....

Link to comment
Share on other sites

recaal blje ciitot nevajag, ja?!

Sajaa banlistee aizliegts bus banot par tadam lietam ka adminu lamaasana un tadiem siikumiem. sis buus TIKAI UN VIENIGI ciiteru blacklist. Jus lasiit nemaakat?

Un nevis nevienaa citaa, bet tajos, kuri lietos blacklistu.

Vajag domaat pirms saac lietot schiitus smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

dirseejus jau driikst banot. vnk banos nevis kopeejajaa blacklistee, bet servera blacklistee.

Nu karoče šis būs tikai čīteru blacklist. Ja serveri grib banot arī visus pārējos, tad viņiem jābano tikai sava servera robežās.

piemēram ja parasti lietotājus bano ar amx_ban, tad čīterus banos ar ban_chiter komandu un taa info saglabasies mysql datubaazee

Link to comment
Share on other sites

Nepareizi noformuleju jautajumu tongue.gif

Tatad ko tad lai dara ar tiem dirsejiem, kurus nedrikst banot? Cik tad var kikot un gagot  smiliez.de_2477.gif

nē tos var banot lokālajā banlistē, bet čīterus tajā lielajā ar citu command

EDIT: oh shit, kamēr ieposto tikmēr jau citi pasteidzās...bet doma gan tāda pat bija biggrin.gif

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

recaal blje ciitot nevajag, ja?!

Sajaa banlistee aizliegts bus banot par tadam lietam ka adminu lamaasana un tadiem siikumiem. sis buus TIKAI UN VIENIGI ciiteru blacklist. Jus lasiit nemaakat?

Un nevis nevienaa citaa, bet tajos, kuri lietos blacklistu.

Vajag domaat pirms saac lietot schiitus smiliez.de_2469.gif

kuraa bridii es iemineejos kko pa 4iitoshanu?

Edited by Reecall
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...