Jump to content
GIGN Forum

Video karte


Nemesis Jokdaris
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nevienam neiesaku pirkt  MX videokartes, jo jaunaas speels u vinaam neiet (kautkas ar pikseliem saistiits, ja juus zinat kas tas ir dry.gif ) Un ir arii speeles kas neiet uz Atlona.

Manas domas ja peerk jaunu kompi tad noteikti Pentium  un kaadu no FX videokarteem. Veelams lai Ram arii buutu  DDR  nevis  SDR (512 vismaz)  un  AGP 8X   nevis 4X

Athlon ir liidzveertiigs Pentium procesoriem un leetaaks cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Nemesi es jau neteicu ka vinnsh ir slikts, leetaaks jau nu noteikti cool2.gif (un man liekas ka kautkur dzirdeeju ka labaaks pat pa Pentium prieksh speleem) Bet ir speeles kas neiet uz vinna mad.gif

Tomeer ES nekad vinnu nepirktu.

Pentiums kaa nekaa ir paarbaudiitas veertiibas

Link to comment
Share on other sites

psc , kaada starpiiba athlon vai pentium ?

tikai gaume un viss

tas pats , kaada starpiiba mersedess vai bmw ?

smiliez.de_2125.gif Jaa ,protams, starp zaz un bmw arii nav nekaada starpiiba tikai gaumes lieta-viens brauc ar 100 km/h otrs 20km/h

Link to comment
Share on other sites

erm.. pentium 4 ir daudz stabilaaks neka amd. pie kam stabilaks arii par pentium celeron (jaa, tas ir divas dazhadas procesoru markas). un arii neaizmirsiisim faktu ka amd karst daudz vairaak nekaa pentium. tapec ari cenas atshkiras. ja jums vajag stabilu sistemu, tad es ieteiktu pentium.

kas attiecas uz datoru un cs fps, tad varu patiekt ka savlaik cs speleju uz kastes Celeron 300, 128MB ram, Voodoo 3 3000. ar sakariigiem 3dfx draiveriem un sakariigu cs konfiguraaciju + high fps modeliem (gan weapons gan player models) fps turejas uz 100 maz apdzivotas slegtas vietaas. kur vairaak tautas bija tur krita lidz 30-40fps, kas ir optimala vertibas spelem. acis tapat neredz atshkjiriibu starp 100 fps un 60fps. ne nu jaa.. protams karte de_thunder bija vietas kur bija 4-6fps, bet tas taa. jaatziimee ka tajaa laikaa ar to kasti es labaak speleju cs neka tagad ar saveejo P4 1.7 Ghz, 256MB ram, un GF 2 MX 400.

Link to comment
Share on other sites

man ar savu P4 1.8 Ghz Geforce 3 (asus) mothermainboard Intel inside P4 Ram tads pasvkakaas 256 mb, kautkada suudiga A4 tech peliite optiskaa, kas brizhiem saak pati griezties smile.gif, peles palikni nelietoju smile.gif, + veel parastas SONY austinjas. Veel nesen man bija Celeron 1.7 bet apmainiiju pret P4 1.8 nekaadu atskiriibu nejuutu aaa ... un man fps turas apmeeram uz 100 bet brizhiem nokriit liidz 50 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man iisteniibaa ir 448 ram? wink.gif

Cik un kādi ram moduļi? dry.gif

athlon xp 2.4 video - geforce ti4200 - ram 512 - fps zem 100 nokriitaas ljoti reti ... speleejot cs + izmantoju steelpadu 4d un logitechu mx500 bet hotj mx`i na stelpadu suxo =( mainiishu uz exploret 3 drizuma .. cs`aa ar taadu konfiguraaciju viss rulee un + normaala pele un ausis un vispaar aida !

Bitiite, pa kuru laiku tu tiki pie Steelpad palikņa?

FUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

steelpad suuuuuux

snowpad & fatpad pwwwwwnz , ownzz

aa , jaa mx500 da best

Es zinu ir icepad, bet tādu snowpad gan es 1x dzirdu blink.gif

Pie tam ar steelpad tagad spēlē pat vairāk spēlētāju nekā ar func palikņiem. Tā kā nevajag runāt par to, ko nezini.

Link to comment
Share on other sites

Kā varēja saprast no visiem postiem, patiesībā galvenais, lai video karte nav pavisam liela miskaste. Lai pateiktu, kura ir labāka, tev ir jāapmeklē tehniskie saiti, kas nodarbojas ar testēšanu un benchmarkingu. Tāpat domājams, viena viedokļa nav, jo katra karte kaut kādā ziņā ir labāka par citu. Priekš CS pietiek ar vidēju video un ar vidējas jaudas datoru, lai spēle labi ietu. CS ir uztaisīts uz vecās paaudzes HL engines, kas ir nedaudz uzlabots un tam principā nav vajadzīgs jaudīgs dators.

+ ja gribi spēlēt tīklā, tev ir jāapgādājas ar stabilu (nav obligāti ātru) tīklu.

Link to comment
Share on other sites

CS ir uztaisīts uz vecās paaudzes HL engines, kas ir nedaudz uzlabots un tam principā nav vajadzīgs jaudīgs dators...

Jaa, starp citu, vai kaads driizumaa nesaaks buuveet CS 2.0 uz HL2 engine baazes? Pat bail iedomaaties kaadas tam vareetu buut sekas smiliez.de_956.gif

Link to comment
Share on other sites

rofl iesaaceesi ja infusion ? tu losi ar steelpady spelee latvijas eliitaakie playeri ... ja nezini nerunaa atkal gribi buut kruts un izcelties bet tev neizdodas ! l00za

taapeec ka neko citu vinji nezin , atpalikushi , taadaa prastaa datorveikalaa kaadaa tu iepeercies bitiite nevar nopirkt fatpad vai snowpad

tu vispaar NEzini kas ir fatpad vai snowpad

Link to comment
Share on other sites

Man iisteniibaa ir 448 ram? wink.gif

Cik un kādi ram moduļi? dry.gif

athlon xp 2.4 video - geforce ti4200 - ram 512 - fps zem 100 nokriitaas ljoti reti ... speleejot cs + izmantoju steelpadu 4d un logitechu mx500 bet hotj mx`i na stelpadu suxo =( mainiishu uz exploret 3 drizuma .. cs`aa ar taadu konfiguraaciju viss rulee un + normaala pele un ausis un vispaar aida !

Bitiite, pa kuru laiku tu tiki pie Steelpad palikņa?

FUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

steelpad suuuuuux

snowpad & fatpad pwwwwwnz , ownzz

aa , jaa mx500 da best

Es zinu ir icepad, bet tādu snowpad gan es 1x dzirdu blink.gif

Pie tam ar steelpad tagad spēlē pat vairāk spēlētāju nekā ar func palikņiem. Tā kā nevajag runāt par to, ko nezini.

laugh.gif , psc tu zini steelpad - wow

tu zini saitu kvakeris.lv , tu izlasiiji ko poustoja bitiite - \o/ wow

www.esreality.com , kaadreiz palasi zinjas, intervijas ...

ar fatpad speelee elemeNt uc ...

snowpad ir tikai taada greznuma lietinja , bet tomeer rocks

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...