Jump to content
GIGN Forum

Kas ātrāks - zirgs vai mašīna?


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esmu redzējis gan cilveeka bildi, gan tavu Ordij, bet ar resnuli peinu, jeb varbūt pareizāk būtu teikt - laucinieka peiniņa, kurš nemazgā zobus un visu laiku ēd, nevar salīdzināt!

A kapēc Jūs Dakteri Painu apdiršat?Vai tad ir tik traki?Nu pedeja tusa bildes,vish izskatas tiri taa neko!Un cik sapratu,ja nebutu vinja,nebutu gandriz vispar duudu bijushu rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

ooo, forshi! diemzheel uzreiz veeleetos atvainoties par to, ka nevareeju atbildeet uz hitmana un cilveeka postiem! diemzheel taa nu sanaaca, ka biju aizbraucis uz laukiem (ne jau uz liepaaju smile.gif ) un tur sagaidiiju jauno gadu, taapeec kopsh 5dienas nebiju pie neta!

tas, ko es noteikti negibeeju - lai shis viss aiziet liidz personiigiem apvainojumiem, bet izskataas, ka dazhi to nesaprot.

taalaak veeleetos veersties pie hitmana un cilveeka:

vareeja buut ljaunaak - es vareeju buut stulbs daunis kaa juus

p.s. saakumaa jau gribeeju rakstiit ko vairaak, bet sapratu, ka jums gruuti izlasiit paaraak garus tekstus thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa topics bija par neta aatrumu vai kauko taadu :/ viens pateica atvainojos ka Liepaaja par iztecieniem wink.gif ir lauki! un tad aizgaaja liidz pat citiem rajoniem ! tas vairs naw normaali unsure.gif . kas muusdienaas nevienam vairs humorizjuuta vairs nepiemiit? 100% tas kas to iesaaka pats kautkaadaa bedree dziivo ://

Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa topics bija par neta aatrumu vai kauko taadu :/ viens pateica atvainojos ka Liepaaja par iztecieniem wink.gif ir lauki! un tad aizgaaja liidz pat citiem rajoniem ! tas vairs naw normaali unsure.gif . kas muusdienaas nevienam vairs humorizjuuta vairs nepiemiit? 100% tas kas to iesaaka pats kautkaadaa bedree dziivo ://

Tad vajadzetu dzirdet pasha SUper REMBO domas!lai gana shamais pazuda!bet nu topica nosaukumu cik saprotu ir Alwworths partaisijis sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Taka parvacos uz citu rajonu dzivot, kur nav cable interneta, bet var dabut bezvadu.

Velos + - zinat, jo bezvadu internetu lai pieslegt vajag parak leilu kaudzi naudas adot un tad vel sie neteica cik menesi jamaksa buus.

Un ka ir ar vina atrumiem ???

Jo dienests kuram zvaniju aptuveni tik pat zin cik es, viss ko prot pieslegt un lidz datoram vadu aiztiit

padomā, vai te vispār vaig netu? smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Zb kas jums ir pret izskatu?! Ja nesaprotat izskats nau svariigaakkais, bet gan praats! Daziem cilvekiem nau ne viena ne otra! Un beigsim seit izdomat ka lai labak apdirstu viens otru, labak locked.gif topic un miers. Pirms tam visi pasaka sorry.gif visi kluust draugi jo vienalga kada pilseta visi taks dzivojam latvijaa Latvia2.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas jums visiem ir pret Liepāju? post-6-1145456783.gif Ar ko rīga ir labāka? Ar to ka puss Latvija tur dzīvo? huh.gif Mums te vismaz nav jāsēž sastrēgumos dēļ tā ka mašīnas ir vairāk kā cilvēki.

a zin ko,agree.man tas pats Madonā-naff jāsēž sastrēgumos.

ja kas,tas nebija spams.ja bija,SORRY PAR smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...