Jump to content
GIGN Forum

Kas ātrāks - zirgs vai mašīna?


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Hmmm... A kā jūs izskaidrosiet to ka es šajā forumā rakstu izmantojot internetu? Ja jau mums nav pat siltums,elektrība u.t.t un ar telefoniem ir tik švaki? Un vēl piedevām labāku netu nekā daļai no jums (runāju par DSL lietotājiem). a? rolleyes.gif

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taapeec, ka juus visi esiet melji! gan jau iisteniibaa nemaz neatrodieties liepaajaa. vienkaarshi esiet izbeegshi no tiem laukiem, bet sirsninjaa saape par daudzajiem gadiem bez elektriibas un citiem "tehnikas briinumiem" ir palikusi. Tad nu tagad meegjiniet visiem iestaastiit, ka visu muuzhu esiet dziivojushi kaa kundzinji, kam par neko nav jaaruupeejas.

p.s. otra iespeeja, ka juus ar zirgu pajuugiem brauciet uz skrundas biblioteeku

Link to comment
Share on other sites

taapeec, ka juus visi esiet melji! gan jau iisteniibaa nemaz neatrodieties liepaajaa. vienkaarshi esiet izbeegshi no tiem laukiem, bet sirsninjaa saape par daudzajiem gadiem bez elektriibas un citiem "tehnikas briinumiem" ir palikusi. Tad nu tagad meegjiniet visiem iestaastiit, ka visu muuzhu esiet dziivojushi kaa kundzinji, kam par neko nav jaaruupeejas.

p.s. otra iespeeja, ka juus ar zirgu pajuugiem brauciet uz skrundas biblioteeku

Es domāju, ka pat ja viņiem tur uz vietas ir dators, tad to viņi darbina tikkai uz 2 h, līdz BABA JAGA nogurst, no pajūga ratu griežšanas... BEt viņiem ir kāds labums tur tāda lieta kā prezervatīvi nepastāv, takā tur ir sagaidāms tikumīgs dzīves veids...

Link to comment
Share on other sites

tādi vietēji dirsēji!!! Tad jau sanāk, ka es arī laukos dzīvoju? smiliez.de_2538.gif

Ja esi no Liepajas tad laikam taa sanak,jo redz ridzinieku ideologjiskaa domashana pie tada secinajuma noved!

ka jau teicu!Davai lielie RIGAS DIEVI atbraucat uz LIEPAJU,netikai Jezulinju vien varesiet sevii ielaist!

Link to comment
Share on other sites

nu kas tad buutu, ja riiga aizbrauktu uz liepaaju? reaali ko juus (mezhoniigaas sirotaaju ciltis) ar saviem lokiem un akmenjiem izdariitu pret ak-47 vai m16? reaali dzjekinj padomaa pirms runaa, citaadi var letaali beigties viss shitas pasaaciens... es jau apmeeram iedomaajos kaa tas buutu - riidzinieki organizeetas vieniibaas dodas uzbrukumaa, mezhoniigie lautji katrs par sevi tur kko njemaas, beigaas juus jau buutu atspiesti liidz savai lielajai upei (nu kas tad taa par juuru) un mestos laivaas un tiitu makshtjeres smile.gif

P.S. Riiga > Latvija

Link to comment
Share on other sites

veelies, lai mees tev iemaacaam, kaa ieguut uguni?

Uguni mēs jau mākam iekurt (parcik mums nav ne elektrības ne siltuma). Labāk atvediet mums kādu no tām jaunomidīgajām lietām par kurām esmu dzirdējis nostāstus . To lietu laikam sauca par Plīti uz ko medījumus un zivis varot uzcept, tā mums teica ciema vecākais. smiliez.de_2524.gif

Ak jā mums vēl centrā (pie Vēcumvecā Kapteiņa) stāv 3 lielgabali kurus mēs varētu izmantot pret jūsu ak un m16 naughty.gif un līdz ar to jo vairāk vienotās vienības būtu kopā jo vairāk jūsējo mēs uzspridzinātu HAHAHAHAHAHAHAH (Turpinās maniakāli smiekli) HAHAHAHAA. evil6.gif Arī gauļi skaitījās mežoņi bet viņi sagrāva Romas impēriju.

Akjā jūs varētu atvest arī sērkociņus? Ar tiem esot vieglāk kautko aizdedzināt nekaā ar dieviem akmeņiem. :\

EDIT: Good men thx sajuka viņi.

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

,Dec 28 2006, 16:47] Good men ,neperies savadāk nolīdzinās tevi ar zemi smile.gif,vismaz Rīga ir humora izjūta.Izskatās ka dažiem Liepāja vējš to ir izpūtis no galvas.

vo vo "Pilsēta kurā piedzimst vējš..." biggrin.gif

ā un tas "Līvu" alus ko tur brūvē ir baigi švaks

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

:

Ak jā mums vēl centrā (pie pastniekmājas) stāv 3 lielgabali kurus mēs varētu izmantot pret jūsu ak un m16 naughty.gif un līdz ar to jo vairāk vienotās vienības būtu kopā jo vairāk jūsējo mēs uzspridzinātu HAHAHAHAHAHAHAH (

Nevis pie PASTNIEK MAJAS bet pie VECAA KAPTEINJA!

Link to comment
Share on other sites

Viss, ko es gribēju pateikt ( jo man nepiemīt tik salda humor izjūta kā šiem jokdariem no Rīgas, kas mani patiešām uzjautrināja evil6.gif) ir - Good Men ej dirst. Tu esi daunis un <visādi smuki vārdi>, un tu neko nesaproti no jauka humoriņa.

Paldies. Pēc smagas dienas jūtos daudz labāk.

p.s. - tev skaitās 22 gadi, ROFLMAOLAWLCOPTER191!11~ ? Es ceru, ka tu tur esi sadirsis, jo ja nē tad man tevis ir ļoti žēl. confused.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Nē mums jauna tehnaloģija mēs tā saukto internetu aizstājam ar cilvēkiem kuri skaraidā pa pasauli šurpu turpu un piegādā mūsu rakstīto

iesaku izveidot kontrolpunktus - taadeejaadi paatrinaasiet sava i-neta aatrumu, teiksim ik peec 2km postenis, kur jau naakoshais dzekinsh sagaida ieprieksheejo skreejeeju. jau ieprieksh pamaniiju, ka neiipashi aatri speejat atbildeet uz riigas postiem, tapeec iesaku shaadu variantu, lai palielienaatu shiis diskusijas produktivitaati smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Viss, ko es gribēju pateikt ( jo man nepiemīt tik salda humor izjūta kā šiem jokdariem no Rīgas, kas mani patiešām uzjautrināja evil6.gif) ir - Good Men ej dirst. Tu esi daunis un <visādi smuki vārdi>, un tu neko nesaproti no jauka humoriņa.

Paldies. Pēc smagas dienas jūtos daudz labāk.

p.s. - tev skaitās 22 gadi, ROFLMAOLAWLCOPTER191!11~ ? Es ceru, ka tu tur esi sadirsis, jo ja nē tad man tevis ir ļoti žēl. confused.gif

Tavi uzskati man ir pilnigi pie vienas vietas!:fsckinsad: Un tu esi nedaudz debils,ja uzskati,ka speej pateikt kads isteniba ir cilveks-vinju nemaz neiepazistot!Ej labak paspelee vairak cs un mazak dirs!

P.s. r&r es saprotu ko tu ar to gribeji teikt!Ja padomā tad tik tiesham tas viss izskatas mana gadijumaa:-pec situatīvas ironijas gadijuma unsure.gif

P.p.s. da man vnk nepatik shie augstakas pakapes stulbumu joki,kur katrs meigjinadams dirsaa kadam ielist,palieloties,ka ir arii no Rigas un ka Liepaja redz neesot tas un tas...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...