Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumi


bledis
 Share

Recommended Posts

Nu tatād vēletos uz Ziemassvētkiem nopirkt jaunu/poslietotu peli , protams ejoshu ar mazam figņām , tādu priekš Cs`a

Aptuvenā summa - 20Ls - 40Ls

Lūdzu izsakiet savas domas par pelem , kuras labākas , un kuras pashi būtu pirkushi.

P.s. Paldies jau ieprieks.

P.s. un piemetat foto. [ peles ]

Edited by bledis
Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

nem peli kas labi ieiet plauksta, kam ir laazers tongue.gif , kurai ir stabili 2 pogas un rullitis jo sanejas pogas var traucet citreiz , un kurai uz pacinas ir paradits kaut kads tur game speedy vai kipa kaut kas taads veikala redzeeju smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

nem peli kas labi ieiet plauksta, kam ir laazers tongue.gif , kurai ir stabili 2 pogas un rullitis jo sanejas pogas var traucet citreiz , un kurai uz pacinas ir paradits kaut kads tur game speedy vai kipa kaut kas taads veikala redzeeju smiliez.de_2551.gif

Ludzu vari pateikt kaa sauc šo veikalu , un kur atrodas.

Link to comment
Share on other sites

cik nu tautā runā, tad bezvadniecēm nav tik liela precizitāte kā pelēm ar vadu. k-gan izklausās pēc bullshita. ņem k-kādu logitech, piem. mx518. īsta gaming pele

oo jee esmu kruts tongue.giflaugh.gif

man ir mx518 peliite biggrin.gif

ieprieksh man bija kautkada hujovija pele bet mazinja! tachu kad ieraudziijo sho domaaju nebuus laba, jo likaas liela! biggrin.gif tachu es pieradu un uzreiz jutu ka ir daudz labaak spelet!!!

P.S. pelei pie iikshkja saanaa ir veel 2 pogas kuras ir eerti izmanot!

aa un veel uz peles var mainiit sensitivity uz 2 citaam mazaam podzinjaam tongue.gif bet tas taa!

galvenais ka normaala pele prieksh speleshanas smile.gif

EDITED:

aa un man liekas ka shii peliite labaak sliid!!

Edited by *venceso
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...