Jump to content
GIGN Forum

Gribu!!!! maybe varu dabuut?


evil
 Share

Recommended Posts

sveiki. es esmu evil un es speeleeju uz cs.gign.lv servera katru dienu. vai juus man varat drusku paskaidrot ko noziimee "jaanopelna" kad ir niks pieregistreets tur ir taads uzraxts.smile.gif karoce ko tas noziimee, ko tadaa kadijumaa vaig dariit??? ja tiesiibas nenopelna labi speeleejot(to es pats saprotu) tad kas tad ir jaadara lai tiesiibas nopelniitu ???? jabuut tavam dienas textam vai?? smiliez.de_2538.gif gribu vote tiesiibas.

Link to comment
Share on other sites

vai juus man varat drusku paskaidrot ko noziimee "jaanopelna"

Neliels off topic, bet man vienkaarshi tas bija jauzraksta devil.gif

nopelniit - 3 gadi janostraada spaidu darbos Vjetnamaaa, raveejot bietes un

apmierinot vieteejas sievietes, lai celtu Vjetnamas demografisko staavokli, kam pateicoties Vjetnama vareetu ienjem Kjiinu un peec tam visu pasaule! Peec tam tu tiktu iecelts par varoni, jeb mr. Sheepfucker, kam automaatiski tiek pieshkjirtas vot tiesiibas uz Gign serverii!

Ir arii otris variants, driizaak jau paarbaudiijums - tu paargjeerbies par aljnju maatiiti un riesta laikaa dodies ar aljnjiem pilnaa mezhaa. Ja tu atgrieziisies, kas protams ir maz ticams, tad vareetu buutu, ka tev pieshkjirs vot tiesiibas ! shajaa teikumaa uzsvars tiek likts uz vareetu buutu!

ps. basic ir arii taada opcija kaa edit !

Link to comment
Share on other sites

Nu ko?? esmu visu dzirdeejis un piekriiti uyinaatoram. Nu kad juus mani suuutisiit uz Vjetnamu ??? baigi gribaas raveet bietes un draazt meichas. evil6.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

evil zini to dziesmu -Dream on ?

P.S GL in next life

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...