Jump to content
GIGN Forum

Busteris Zb!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Vopshem taa kaa man neviens nevareja palidzet,tad jaitasa topics,kuraa velos sanjemt palidzibu tikai no tiem cilvekiem,kam pashiem tada problema jeb kam ir kada sajega no taa!Pedejo 2nedelju laikaa mans AVIRA Anti-Virus uzskata BUSTERI par VIRUSU,jeb citaa valodaa par nevelamu programmu!Vieniiga iespeja ir izslegt ANTI viiru,atzipot BUSTERI un tad iet CS!Bet nu tas ir muzhigais chakars!Pasakiet kaa varu apiet,jeb visslabak,ja worms,varetu kadu failu iedot,kas manam ANTI virusam,neliktu trakot!pirms tam tada paradiba vispar netika fikseeta!Pedejo 2 nedelju laikaa,mana dziive ir manami smagaka palikusi! PALDIES jau IEPRIEKSH!

P.s. Nekada ignoreshana vai kjipa lai nenjem galvaa,ANTI virus nenjem veraa!Vish man uzliek miksto!Kapecvish taa reagjee>?

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

ar savām minimālajām vācenes zināšanām izburtoju:

"jums karoče ir tur un tur atrasts vīrus, ko darīt?

Karantīna (quarantine)

Dzēst (delete)

Ingnorēt (ignore)"

Man loģiski liekas ka paņem ignore un viss iet, bet varbūt stulbs atntivirus un nekā...

Link to comment
Share on other sites

sorry, neprotu vaacu valodu smile.gif

worm es jau raxtiju,ka tur ir raxtiits,ka BUSTERIS ir idenficets,kaa virus vai kaa neatljauta/nevelama programma!Ja uzspiezhu IGNORE,vish mani ignoree un izmet atkal un atkal jaunu LOGU!

P.s. HEUR/Malvare shis ir tas fails,kas vinjama nepatik!

Link to comment
Share on other sites

Da cammon!TAs ir viss ko jus varat man pateikt?Da cereju ka mazie pokemoni,shito frazi lietos,nomaini anti virusu! Da caammon!Veselu gadu viss bija ok!Bustera sakumaa arii viss bija OK!Bet tagad pekshnji 2nedeljas,bustera updaits,ANTI-Virusam nepatik un uzreiz ANTI-VIRUS ir jamaina!Da cammon!:)

P.s. Ir vel kadi priekslikumi?

Link to comment
Share on other sites

ir vēl viens risinājums - palikt bez gign sad.gifzaban.gif

Shis variants ir galigi garam smile.gif bet nu laikam,taa kaa nava citu variantu,tad naksies ik vakaru kad speleshu izrubit Anti un tad atzipot Busteri un tad iet un zipot!Un pec tam atkal izdzest un palaist anti smile.gif Paldies par informaciju,ka palidzibu nespesiet man sniegt! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa man ir tas pats AV, ko es daru ir gauzaam elementaari, uzklikshkjinu uz "buster" izmetas tas logs kur ir tie triis ssudi, nespiezu nekaadu ignore bet vnk pavelku no logu malaa, peec tam minimize "buster" tad panjemu ignore un lieta daiita, maucu CS...

Link to comment
Share on other sites

njaa man ir tas pats AV, ko es daru ir gauzaam elementaari, uzklikshkjinu uz "buster" izmetas tas logs kur ir tie triis ssudi, nespiezu nekaadu ignore bet vnk pavelku no logu malaa, peec tam minimize "buster" tad panjemu ignore un lieta daiita, maucu CS...

tiešām gaļimijs antivirus ja šitā var apčakarēt!

antivīrusam tač ir jāpauzē process lai vīrus netiek tālāk!

iedomājies, ka ja tev īsts vīrus piemetas, tad tik ilgi kamēr rāda šo logu, viņš turpina vīrusot tavu kompi. un tikai tad kad uzspiež OK viņu aptur...

laikam variants nomainīt antivīrusu nemaz nav tik slikts!

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu, man viss bumbaas... man ne kkas chiikst nekaa... liidz shim ar virusiem aptureeshanu nav bijushas probleemas, taka peec cita AV nav vajadziibas...

ps: goodmen, dazreiz tas logs metas vairaakkaart virsuu, kad meegjina busteri palaist, nemiiz tikai un dari taa kaa teicu pirms tam...vismaz man ir ok... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa man ir tas pats AV, ko es daru ir gauzaam elementaari, uzklikshkjinu uz "buster" izmetas tas logs kur ir tie triis ssudi, nespiezu nekaadu ignore bet vnk pavelku no logu malaa, peec tam minimize "buster" tad panjemu ignore un lieta daiita, maucu CS...

Diemzhel nespeju!VIsh met un met tos logus!ja pieskaros busterim vish chiikst un chiikst!nevaru savaldiit!

Link to comment
Share on other sites

nu GooD MeN, es tev varu ieteikt vienu lietu - citu antivīrusu vajag sad.gif

edit : man pašam ir nod32 - ir okēē

Da jaa,es saprotu!bet nejau delj gign mainishu jaunu antivirusi,ja shitais AVIRA man veselu gadu nekadus sudus lidz shim nava taisijis un virusus nava ielaidis!Un te pekshnji vinjam nepatik BUSTERS!Nu labak izrubu araa un sjo...Lieks chakars!Vismaz AVIRA nebremzee kompi!

Link to comment
Share on other sites

es loti silti iesaku steidzami nomainiit anti viiirusu

1. vinsh gluko

2. galiigs suuds neko neker

3.nepopulaars biggrin.gif

4.suudiigi skeneee

man uz vecaaa uuberpeecee bija sitas jo labakus nevareja likt a to bremzees windowsu

iesaku bitdefender zinu vairakus chonisus kaa arii pac lietoju un nav nekaadu suudziibu vik ok

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...