Jump to content
GIGN Forum

MU


Outlawz
 Share

Recommended Posts

gribeetos dzirdeet citu gign speeleetaaju domas par attieciigo subj.

personiigi maneejaas: taads mazlietinj neeerts tomeer diezgan jautrs pasaakums. arkaadisks rpg (es jau nesaku ka tas uzreiz ir slikti). djabla sasiisinaataa versijaa. dazhus keksus no gigna jau tur satiku. izraadaas , ka Intels pat ir GM.

neliela reklaama - serveris atrodas zem adreses mu.zion.lv (kaugan domaaju, tagad jau daudzi par to zin).

Link to comment
Share on other sites

Outlawz , es arii Mu speleju nedaudz , bet Latvijas serverii neirubiiju - kAA?nokachaaju tos visus failus un tip jau palaizhu speli , bet tur paradas kaut kaadi herioglifi un nehuja nevar saprast ! tad es halavu paspaidiiu tos visus bet nekonekteejas ieksa , kaut kaads could not connect to ftp server , vai kaut kaa taa....

Link to comment
Share on other sites

lol tintelis pat ir GM biggrin.gif btw interesanti ka vinja GMs izpildaas ;] jo cik zinu stradajoshas GM versijas nav un kjinieshi to ljoti labi slepj. Man pasham savs serveris ir uz kura visu izmeginaju un GM accountu uztaisiit nav iespejams. maybe tas ir kada cita servera versija or smthn bet nu stipri shaubos.

P.S. vai varbuut GMs skaitaas kex ar visam labakajam brunam +11+16+luck un uzliktiem statiem uz leveliem?

un vispaar vaig spelet uz originaalaa MU servera jo privatie serveri( ja nezinajat) ir pretlikumiigi un ne viens vien dzheks ir dabujis problemas meginot izveidot publisku serveri. ah un btw jums klients un serveris ir pilniiga anglu versija vai kjinieshu/japaanju? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

GM - Guild Master. tjip gjilde vinjam ir. serveris man liekas pagaidaam vieniigais LV.

to kaah - partition failaa to visu fignju izdzees un ieraksti shito mu.zion.lv 80.81.37.166 44405 !

nu un par to kaapeec LV serveris nevis origjinaalais - vienkaarshi lagu nav smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sym tu jauc. DM - Dungeon Master. tie ir svariigaakie keksi uz servera. MU neesmu taadus redzeejis, bet NWN - tur parasti no DM baidiijaas kaa no dieva. (vispaar ja taa padomaa, peec charu liimenja vinji jau bija ar pusdievi: nwn lvl kopaa ir 20 [max] tachu jebkuram DM lvl bija 32 smile.gif) bet nu Guild Masteris - nu tas tjip cik saprotu nosaka kad buus klana ciinjas, savaac party kopaa etc etc.

Link to comment
Share on other sites

taatad daram taa.

1 - ejam uz mu.zion.lv

2 - regjistreejamies

3 - velkam klientu (ap 80 megiem)

4 - patchu NE-velkam (jo nav jeegas un tas tikai jauks galvu)

5 - lasam ljoti uzmaniigi kas tur apakshaa rakstiits: tur ir taada rindinja par shortcut

6 - spiezham main.exe

7 - speeleejam, tirgojamies, sitam galju etc etc.

Link to comment
Share on other sites

lv serva taisiitaaji konkreeti smird....

uzmuhljija blad servu... nelegaalu... un tagad saakot no 27.02.2004 vel saax tikaj pa maxu laist iekshaa...

2 Symb : es nezinu kas tas taac bia bet skraidija apkaart pa zion servu taac "zion elf" un BIA kaukaac admins, gm's, dm's vai kaa tur vinjus sauc...

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOL vinji maxu prasiit domaa?

kas vinji ir galigi debili. tachu ja bus jamaksa vinjiem virsuu uzlidos ienjemumu dienests kas arii visu noskaidros un smagi noshtraafees vinjus par nelegalu software izmantoshanu+par to vel naudu pieprasot. ta arii vaig tiem komercialajiem pidariem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...