Jump to content
GIGN Forum

New Topic


Hazzer
 Share

Recommended Posts

Taatad, es veleetos uzzint, protams peec jusu pieredzes ( ja jums tadas ir ), pr steelpadiem, jo esu izveeles priekhsa, kadu tagad iegaadaties, jo vinjhs vnk ir vajadziigs.

kaa piemeeram, qck + ir kas labaaks par parastu palikniiti, dreebes, kad veikalasa?

steelpad's 5L atskiras no S&S tikaij ar zimejumu, vai ko vairaak? Vai ir tieshi taads pats, tikaij ar ziimeejumu? Un ko juus varat teikt par steelpadu 4D?

Link to comment
Share on other sites

nem parasto Steelpad Qck (dreebes paliknis), jo no pasha pieredzes spriezhot, ja tev majaas ir liels galds, tad veesi var speleet ar Qck+, bet tanii pashaa tornado pro uz galda vienk nav tik daudz vietas, lai normaali novietotu lielu palikni, tapeec parastais Qck ir ideaalaakais variants!

kas attiecas uz tiem paareejiem tevis nosauktajiem, tad 5L un S&S ir no krutaa gala, un shiem palikniem peec idejas vajag mouseskeitus liimeet uz peles kepinjaam, lai taas nediltu, jo shie palikni nav dreebes, bet kkadi tur mistiskie plastikaata (es pat iisti nezinu no kaada materiaali tie padoni ir gatavoti), protams, var bez skeitiem, bet tad peliite aatri aizies bojaa... un shitie divi padi arii attieciigi maksaa smile.gif

kas attiecas uz 4D, haazee, nav iipashi populaars, agraak it kaa bija no Steelpad leetaa gala tiiri labs, bet tagad poxodu sho palikni izmanto tikai retais...

nu kkaa taa smile.gif

P.S. attiecinaams uz shadyzz postu:

jaa, var pirkt arii skeitus un izmantot kopaa ar steelpad qck, es taa agraak dariiju, bet tomeer labaak ir bez skeitiem uz jauna palikna tie skeiti tikai traucee, pele vienk nereali labi sliid un tas var tikai chakareet visu padariishanu, man piemeeram patiik, ka ir neliela pretestiiba no palikna puses (LAWL), nu taa ir gaumes lieta... visur pasaulee visi pr0 lieto tos skeitus, bet bez tiem arii var veesi iztikt!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...