Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

blje tu pats esi LOL!!! man nopietni neiet serveris... un maniem draugiem arii ir bijis ta ka IP nomainijas un serveris vairs nerukaja, lidz kameer nenomainijas.... smiliez.de_2125.gif

ja tu doma ka esmu BAN kkur dabujis un gribu nonjemt to tad tu kljuudies... smiliez.de_2125.gif

es sho topiku ieliku lai man palidz nevis tadi lohi ka tu te domatu ko teikt, nevis palidzet smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Dec 18 2006, 17:32'] bet kas tad vinjam par vainu vinjsh visu izdarija pec pamacibas uzlika krakoto swds.dll pat vairakus meigjinaja. Bet tik un taa nevar

liiki pirksti...

p.s. kaa tu zini ko vinsh izdariija un ko nee?

Link to comment
Share on other sites

Ņāaaa .... skats no malas, ka te daudzi ir boti .....

1. variants ... problēma ar Ip būs šeit tādā sakarā ka droši vien ir uzlikts Free DNS (

piemēram no-ip.com piedāvātais sytes.net ), un ja nomainās IP, tad ofcorse DNS nestrādā, ja vien no tā paša no-ip.com nav novilkts soft, kas update settingus

2. variants ... iespējams tavam kreisajam providerim nav īpaši paticis overflood 27015 portam, un viņš tev nedaudz piegriezis skābekli ( pašam ir gadījies pie vecā provider) ...

3. variants ... tavi bargie senchi, piemeram pats sencis, kas nav tik liels liikrocis darbaa ar datoru ka tu, piegriezis nedaudz tev skabekli ... jo vina mnav paticis ka vina 13 (iespejams kluudos) gadiigais deels, nepilda majas darbus matematika, jo vnk fanatisk iseezh pie PC un megina izdomaat kaaa pluginu pieraxtiit ieksh plugins.ini .....

4. variants ... kaads patiesham ir paravis smuku ban ..... tik nesaprotu, tad kadel jus sakat prieksha ka nomainiit IP, ja domajat ka vins cheater .....

5. variants ... vairak kaa ieteikums .... DOMAA!

Taatad: Ip maina ir atkariiga no tava provider .... mans provider man nodroshina 1 realo, 3 virtualaas IP ..... realo Ip es varu maniit sazinoties ar provideri .....

Apollo ir ti kviegli apcakareet lai vini nomaina IP ....

4 net ariii .....

Pasaki savu provider, un piesleguma veidu( tehniksi, nevis piemeram nets pa 12 ls, vai 18 biggrin.gif) , un es tev pateikshu ka nominiit IP ....

Citi provider man nav bijushi ..... un nebus, jo ar esoshu esmu vairak ka apmierinats ....

P.S nezinu, man attieksme varbūt tik kritiska, tādēļ ka visu dienu sēžu mājās ar kkādu fck*** vīrussu .....

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...