Jump to content
GIGN Forum

Visiem Tiem Kam Vaig Cs Server+ruteris


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a man atkal radaas 6aada probleeminja man neljau atstaat 2 port lodzinju tukshu raada sekojosho : port or ip cant be empty mans routeris DI-604 :/

p.s un ar kaadiem flagiem jaapalaizh serveris peec shitaa forwardinga?smile.gif

post-2-1172172520.jpg

Edited by Sku11
Link to comment
Share on other sites

a man atkal radaas 6aada probleeminja man neljau atstaat 2 port lodzinju tukshu raada sekojosho : port or ip cant be empty mans routeris DI-604 :/

p.s un ar kaadiem flagiem jaapalaizh serveris peec shitaa forwardinga?smile.gif

flagi nekaadi, bet abaas portavietaas raksti vienaadi sava servera portu!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

nekad nesaki 100 %, jo tas vinjam var tikai sachakareet smadzenes.Piem shis man iet, jo vinjsh aiznjem 2,01 mb, bet manam draugam shis neiet vinjam iet 2,00 mb

Nu lol, mosh es izmainiishu 1 baitu swds.dll failaa lai vinsh neietu un uploadotu to sheit?

Manam SWDS MD5sum ir 6bf39244b3600a2155ea7b34f3ea5b3f un izmeers 2?117?632 bytes.

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

OK es itkaa atradu to adresi pirms ieiesanas centraa paradas divas ailiites user un passwoird bet es routerim nezinu ne username ne paroli. un GN-BRO1G nevareju google atrast default paroli.

Tiem kam neiet ieksaa uzspiezat START pectamp RUN ierakstat CMD tad taja consulee ieraksti ipconfig un spied ENTER paradisies tavs ip vel kaut kas un 3. kas tur bus to ievadi internetaa un ie ies adresee

Link to comment
Share on other sites

OK es visu sapratu ludzu ludzu kads palidz atrast manam routerim GN-BRO1G default paswordu plz ja tur pat blakus ir default usernems butu loti loti pateiciigs bet man vajag tikai passwordu :(

P.S es zinu ko te postos "apmeklee guugles tanti" es jau mekleeju nevaru atrast plz kads palidz samekleet

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

un tad es to 192.168.0.102 ielieku pie private IP.... biggrin.gif:D:D un viss iet///

veeeel pameegjini karo4.. ..0

Private IP - taa kas paraadaas serveri iesleedzot(ausgstaak rakstiits)

Type- Both

Port Range - 27015 - otru atstaaj tukshu

Comennt- nigaz rulzzz

------------------------------------------------------------------------------------------------

un veelreiz pameegjini visus triiis swds.dll

jo man neiet ne 2,1 mb ne 2,0 mb man iet 1,8 mb , bet manam kaiminjam gaaja 2,1 mb , un i-nets mums ir vienaads...taaakaaa iesaku pameegjinaat..mo6ka taa nau servera vaina....

mhm ja kas otrs nau jaatsta tuksh abos javer 27015 jo viens starte portu viens stope portu taka abos ir jaliek ports 27015

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...