Jump to content
GIGN Forum

Visiem Tiem Kam Vaig Cs Server+ruteris


Recommended Posts

Iesaakumaaa pateikshu...ka buutu labi ja sho uzliktu pinned) Paldies

karo4..sen jau bija izskaneejis jautaajums kaa dabuuu cs server + ruuteris ...

nu taaaa.... vis

1) atverat http://192.168.0.1 ja never valjaa tad jums ir taa http://jusu gateway

taalaak atrodat port forward , kas parasti atrodas zem general setup , vai manaa gadiijumaaa zem advenced bija firwall

2) jums raadiis visaadus suudinjus...karo4... tur buus arii lodzinji kuros buus jaaievada sekooshais...

Name - kaut ko ievadat

Action - iekjekseejat allow(ja ir, ja nau nevaig)

Source - (zem interface) uzliekat WAN , (zem ip range start) liekat * (pie IP range end) neko nevadam

Destination - (zem interface) liekat LAN - (zem ip range start) ievadat savu lokaalo IP , jeb manaa gadiijumaa 192.168.0.100 , pie IP range end) neko nevadam

Zem protocal (cs serverim) liekam UDP , port range pirmajaa logaaa ielielkam 27015 ( vai juusu servera portu) ---> otro atstaaajam tukshu

Schedule - iekjesee Always

Spiezjam save, vai jebko citu ar ko apstiprina...peec tam Uztaisam Serverim RR un ... itkaa buutu jaabuut.... ja ko vaig pa skype ( niks ; treigutpuika)

CERU ka kaadam paliidzeeju... man aizgaaja... un ja kas pac meegjinaaju un shiii panmaaciiba nau nekaada kopeeta vai tulkota... biggrin.gif:D:D

--> ja esat pazaudeejis Ruutera Paroli <---

Pierakstit taadas lietas kaaa IP , Paroles, Atveertos portus un servisus, u.t.t.., Tas ko juus esat ievadiijushi. Jo shiis lietas var pazust

1. Piespiediet reset pogu ruutera aizmugureee , liidz nomirgo lampinjas. tas prasiis 10 sekundes. (taa ir maza podzinja un lai to piespiestu jums vajjadzees kaadu pildspalvu u.t.t..)

2. Palaidiet valjaaa reset pogu.

3. Pagaidiet liidz tas restarteejas.

4. Ielogojieties ar defaulta paroli , to var atrast Pie tantes Googles mekleejo peec ruutera modelja .

Ja kaut kas neizdodas tad Meegjiniet kaa zemaak ir rakstiits..un paarlasiet visu.

5. Atvienojiet ruuteri no straavas.

6. Piespiediet mazo podzinju reset . Kad podzinja ir nospiest pievienojiet straavu.

7. Paturiet taaa kaaadas 20 sekundes.

8. pagaidiet liidz tam ruuterim pielec ka ir jaarestartojas.

9. ielogojieties ar defaulta paroli.

UN TAS IR VISS ,

--> ja esat pazaudeejis Ruutera Paroli <---

(ja paliidzeeja uzraKSTAT to apakshaaa... PALDIES)

P.s.

Pamaaciiibu taisiiju es

matreaaalus par ruutera paroles atguushanu angljuval atrada "BlackWallStreet"

Tulkoju es biggrin.gif:D:D

Edited by nigaz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taaa

Enable port - iekjekseee

Private IP - 192.168.0.100 , vai to ko teew raada ka iesleedz serveri

Type - UDP (cs serverim)

Porta range - pirmajaa lodzinjaaa ieraksti 27015 , otro atstaaj tukshu

Comments - neko neraksti...

P.s. uzraksti vai izdevaas

Link to comment
Share on other sites

Iesaakumaaa pateikshu...ka buutu labi ja sho uzliktu pinned) Paldies

karo4..sen jau bija izskaneejis jautaajums kaa dabuuu cs server + ruuteris ...

nu taaaa.... vis

1) atverat http://192.168.0.1 ja never valjaa tad jums ir taa http://jusu gateway

taalaak atrodat port forward , kas parasti atrodas zem general setup , vai manaa gadiijumaaa zem advenced bija firwall

2) jums raadiis visaadus suudinjus...karo4... tur buus arii lodzinji kuros buus jaaievada sekooshais...

Name - kaut ko ievadat

Action - iekjekseejat allow(ja ir, ja nau nevaig)

Source - (zem interface) uzliekat WAN , (zem ip range start) liekat * (pie IP range end) neko nevadam

Destination - (zem interface) liekat LAN - (zem ip range start) ievadat savu lokaalo IP , jeb manaa gadiijumaa 192.168.0.100 , pie IP range end) neko nevadam

Zem protocal (cs serverim) liekam UDP , port range pirmajaa logaaa ielielkam 27015 ( vai juusu servera portu) ---> otro atstaaajam tukshu

Schedule - iekjesee Always

Spiezjam save, vai jebko citu ar ko apstiprina...peec tam Uztaisam Serverim RR un ... itkaa buutu jaabuut.... ja ko vaig pa skype ( niks ; treigutpuika)

CERU ka kaadam paliidzeeju... man aizgaaja... un ja kas pac meegjinaaju un shiii panmaaciiba nau nekaada kopeeta vai tulkota... biggrin.gif:D:D

(ja paliidzeeja uzraKSTAT to apakshaaa... PALDIES)

laba pamaciba tnx

Link to comment
Share on other sites

Atradu zālītes ja tev ir pazusi rūtera parole un lietotājvārds!

    Write down configuration information such as IP addresses, security keys, opened ports and services, etc., that you modified. (The default username is admin and the password is either password or 1234. Try these before resetting the router.)

      1. Press the reset button on the back until the test light blinks. This takes about 10 seconds. (To avoid accidental resets, the small button is recessed. Use a pen or paperclip to access it.)

      2. Release the button.

      3. Wait for the router to reboot.

      4. Log in with the default password.

          If the router was not cleared, try these additional steps AFTER the router has finished rebooting.

      5. Unplug the router's power.

      6. Press and hold the reset button. While the button is held down, reconnect router's power.

      7. Continue to hold the reset button for 20 seconds after reconnecting the power.

      8. Wait for the router to reboot.

      9. Log in with the default password.

Link to comment
Share on other sites

tiko mekletaajaa uzraktiiju swds.dll atrada vinjs kko, nokacaaju krakotu swds.dll , bet tikunta neviens nevar piekonekteties serveri, bet tas jau nevareetu buut saistiits ar to ka man veel nav uzlikt amxx?

biezhi vien tie naw istie. Es zinu 3 veidus. 1 no vinjiem toch darbojas uz servera. Kad nokachaa kadu swds.zip izvelc saturu araa un apskaties cik vietas vinjsh aiznjem. Ejoshie ir 2.00 mb 2.03 mb un uz mana iet 2.01 mb!!! parejie, neiet vismaz man taa liekas!!! Izmeigjini visus 3 gan jau kads ies!!!

Edited by Miedzinjsh[War3-Pro-Player]
Link to comment
Share on other sites

Graamatvedi..karo4...taaa private Ip ir jaaaliek taada kaada tew paraadaaas iesleedzot serveri....man piem...paraadaaas 192.168.0.102:27015

un tad es to 192.168.0.102 ielieku pie private IP.... biggrin.gif:D:D un viss iet///

veeeel pameegjini karo4.. ..0

Private IP - taa kas paraadaas serveri iesleedzot(ausgstaak rakstiits)

Type- Both

Port Range - 27015 - otru atstaaj tukshu

Comennt- nigaz rulzzz

------------------------------------------------------------------------------------------------

un veelreiz pameegjini visus triiis swds.dll

jo man neiet ne 2,1 mb ne 2,0 mb man iet 1,8 mb , bet manam kaiminjam gaaja 2,1 mb , un i-nets mums ir vienaads...taaakaaa iesaku pameegjinaat..mo6ka taa nau servera vaina....

Edited by nigaz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...