Jump to content
GIGN Forum

Muvikam :d


*venceso
 Share

Recommended Posts

fraps suukaa, bet ar frapsu var uzreiz ierakstiit gan bildi, gan skanju, bet prieksh cs movegiem frapsu neiesaka... ja tu taisi ar videomach, kas arii ir labaakais variants, lai izveidotu kvalitatiivu cs movegu un ja veelies veel ingame sound, tad poxodu saucaas Sony Sound Forge 8 taa proga, bet ir veel dafiga progas ar kuraam var ierakstiit skanju!

Link to comment
Share on other sites

nu kaa skaties demku visas 30min un ker to momentu kuru te vajag, ja nenokersi atkal skaties visu demku no jauna un atkal ker momentu...

es jau vairs neatceros, karoche blja - savu demku iemet cs mapee, ieej kontraa, atvers konsoli un ieraksti viewdemo "demkas nosaukums", patin uz priekshu kur tev vajag to skanju, iesleedz progu un ieraksti skanju.

lai taisiitu ar videomach movegu un veel lai dabuutu skanju, viss darbs ir jaadara pa 2x - atsevistji ieraksti bildes un peecaak paarveido par avi failu un atsevistji ieraksti skanju no tiem momentiem kurus liksi movega, bla kaa to var nesaprast?

Link to comment
Share on other sites

njaa. . bet man radaas probleema sad.gif

piemeram kaa es varu uzlikt lai man to skanju ieraxta tajaa vietaa kur man vajag ???

es nesaprotu sad.gif

paiidziet wink.gif

ja tu raksti ar FRAPS tad vislaik video+skaņa vai arī vislai video bez skaņas. nav variantu pieslēgt skaņu uz kādu brīdi. Tev vajadzēs pēc tam montējot pagriezt skaņu klusāk un skaļāk tur kur nepieciešams

Link to comment
Share on other sites

kr4 gan kautkaa izdpomashu! biggrin.gif veel tikai vispirjms ajadabuun ti9e krutie kadri lai veerts taisiit muviku tongue.gif ! tad ganjau kautkadu uztaisiishu smile.gif

P.S. ar fraps man nepatiik!!! labaak pachakareeshos 2x vai nez cik reizes bet buus labaak ar videomatch utt. tongue.gif

domaaju var sleegt ciet sho topic

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...