Jump to content
GIGN Forum

Pc++++


GoRdEN
 Share

Recommended Posts

peec 13 dienaam Man Peerk jaunu PC ,te ieraxtiisu parametrus un luudzu atsauciibu par viniem vaj /labi/slikti.!

Procesors: Intel Pentium D 4 2,8/800/2x1MB, atminja 512MB ,cietais disks 250GB/7200/8mb.,Video Karte :Radeon 9600 256MB,TV out ,DVI,DVD+/-RW Dual Layer,FDD , Audio 5.1 ,LAN "Daavana tastatuura un optiskaa pele."

2

Procesors:Intel Pentium D 4 2,8Ghz "Dual Core", Atminja 1024MB DDRII,cietais disks 300GB/7200/8mb.,Video Karte: Radeon x1300 256MB DDRII,TV out ,2xDVI,DVD+/-RW Dual Layer ,FDD,AUDI 7.1,LAN

3...

Procesors:AMD Athlon 64 3000+.,MB:Abit,ATMINJA(ram) 512MB DDRII,HDD(250GB) .,VIDEO KARTE :Radeon X1300 256MB DDRII TV OUT DVI,DVD+/-RW ,FDD,AUDI 6.1,LAN

4........

Procesors:Intel Pentium 4 3.0Ghz.,MB:Abit.,RAM 512MB.,.,.,.HDD 200GB ,.,.VIDEO KARTE GeForce 6200 256MB ,AUDIO 5.1 , FDD,,LAN

raxtiet kursh ir labaakajs bet ja buus slikti tad pamekleesu citus datorus!

Link to comment
Share on other sites

Es tev ieteiktu tādu PC kāds ir man - sīki parametri: Ram: 256mb, Video: 8mb (integrēta), Procesors: 701MHz naughty.gif

Bet ja jāizvēlas no tiem, tad 2

Jo pārējiem citiem šis labāks citam tas. Kopumā es domāju, ka 2 ir labāks.

apspriediishu tavu ieteikumu un paprasiishu veel dazhiem PC profinjiem vaj tiesham vins ir japeerk smile.gif

tas ka tiem ir RAM 512 nekas es varu pie pirkt veel pa 49 LS smile.gif vaj mazaak!

thnx!

tongue.gif ja kas man taga ir P III 600Mhz 32 Mb video

10 HDD hmmm kas veel smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

man patiik shitie "peerc", pirkt vinsh varees, kad pats pelniis naudu, bet pagaidaam vinam mamma pirks un neshaubos, ka nopirks 4. variantu. jo tas ir leetaakais (mauahahhahaaaaaaaaa), nu bet klusiibaa jau var cereet, ka nopirks 2. variantu smile.gif

P.S. naisiks par tiem 40 gadiigajiem pr0faaniem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man patiik shitie "peerc", pirkt vinsh varees, kad pats pelniis naudu, bet pagaidaam vinam mamma pirks un neshaubos, ka nopirks 4. variantu. jo tas ir leetaakais (mauahahhahaaaaaaaaa), nu bet klusiibaa jau var cereet, ka nopirks 2. variantu smile.gif

P.S. naisiks par tiem 40 gadiigajiem pr0faaniem smile.gif

smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2125.gif domaa esmu nabags?? smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...