Jump to content
GIGN Forum

Fps


Mc2
 Share

Recommended Posts

emmm, problema ar FPS serveros, ieejot jebkuraa serverii, mans fps reaagee uz katru kustiibu, vnk no maniem 60 bijusajiem nokriitas uz 30 esosajiem...

gribetos zinat kas par problemaam plz help.

nesen parinsteleju PC (patiesiibaa vairakas reizes) bet labuma nekada, agrak viss bija zbis, bet ko tgd esmu izdarijs nepareizi nezinu.

ram 256, bet del rama nevar ta lagot, jo agrak vis bija "čībā"

Video - GeForce 2 MX400 jā jā jā sakaraa ar šo MX400 <---- aspratibas pietaupiet biggrin.gif nu tad gaidu atbildes, paldies ieprieks..

Link to comment
Share on other sites

ok ieej kjipa sava drivera settingos un uzliec v-synce off! Runajot par RAM man arii ir 256 un video 128 un viss ir KULLE!un zinu dzekus kam mazaks RAM bet kapaa ar tadu pashu FPS kaaa man! Laikam tava problema ir v-synce ah jaa un aprleicinies vai tev ir ieraxtiits fps_max 101

Link to comment
Share on other sites

emmm, problema ar FPS serveros, ieejot jebkuraa serverii, mans fps reaagee uz katru kustiibu, vnk no maniem 60 bijusajiem nokriitas uz 30 esosajiem...

gribetos zinat kas par problemaam plz help.

nesen parinsteleju PC (patiesiibaa vairakas reizes) bet labuma nekada, agrak viss bija zbis, bet ko tgd esmu izdarijs nepareizi nezinu.

ram 256, bet del rama nevar ta lagot, jo agrak vis bija "čībā"

Video - GeForce 2 MX400 jā jā jā sakaraa ar šo MX400 <----  aspratibas pietaupiet  biggrin.gif  nu tad gaidu atbildes, paldies ieprieks..

Ķipa tev fps lēkā kā tu pakusties? Psc tad nekusties vispār cs'ā. Gaidi kādu pretinieku bāzē. smile.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

nu ir tada shtelle, agrak speleju ar v/sync on ! un max fps bija 60 un vis bija labi, tad saka lagot, nu saku domat ka del k-kada worma vai kas tads, noskeneju PC nu ja, atradu kadus 11 inficetus failus remuvoju, bet tapat lago, agrak ja bija k-kas lidzigs un nebija slinkums parisnteleju PC un viss bija "chiiba" Tgd parinstelejot PC labak nekas nav palicis, fps raustas tad kad notemeju uz kadu esoshu kustibu, piem garam paskrien kads Team biedrs tad fps nokritas uz 20, team biedrs aiskrien talak, man atkal fps 60 nu kr4 mans fps uz kustibu reagee.. nemaz nerunajot ja manaa prieksaa smoks nokriit, tad vispar varu aiziet uzspelet šahu...

speleju jau taa uz hujovakas grafikas, bet nejau tapec, ka dzive spiež vnk man ta ertak biggrin.gif

izmeginaju daudz dazhadu draiveru nekas nelidz, saku domat, iespejams, ka man ir k-kads virus biosaa, bet no dator lietinam neko ipasi daudz nerubiju .

P.S

Drugam taa ar bijis , vins saka ka del putekliem, bet shaubos ka puteklis k-ko nodara manam FPS, protams, nesaku ka neavr but, bet puteklu variaciju atstasu ka pedejo variantu, jo zinu ka vaina ir pashaa PC k-kads fails vai kas tads.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...