Jump to content
GIGN Forum

Par Chiitoshanu.


Pinky
 Share

Recommended Posts

vot shito es neesmu nekad izpratis - biezhi patraadaas, ka "F1 use"! Nezinu, kaa citi, bet es dazhreiz iepeerkos ar F1 - tjipa "autobuy". Cik saprotu, ja nav nekaadas paliigprogas, tad shaadam textam nevajadzeetu paraadiities, bet es esmu redzeejis ljoti daudziem, paziistamiem speeleetaajiem shitaadu fishku, taapeec nekad iipashi neesmu pieveersis uzmaniibu tam HLGuardam...

Link to comment
Share on other sites

Gribētu kādam no augstu stāvošajiem adminiem palūgt uzzinat cly ip un nobanot viņu, jo tas kekss ir tāds pidars - viņš vislaik maina ip ! Bans viņam ir par wh un viņa atmazka serverī, kad prasīju ko viņš te dara bija: "LOL tas bija mans brālis" un tā es viņu vienā kartē dabūju kādas 5x banot !

Link to comment
Share on other sites

kad prasīju ko viņš te dara bija: "LOL tas bija mans brālis"

Kautko tik stulbu vēl nebiju dzirdējis. Tas ka tas bija tavs brālis (noteikti nebija) tevi attaisno no bana? ^^ LOL !!!

Stulbie pekstiņi par mazo brālīti again.

Un ja tevi ali banoja vienā kartē 5x reizes tad Tu esi tik stulbs, ka pēc pirmā bana nenomainīji nicku, lai neatrautu banu atkal.

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

kā jau serverī teicu, tad man uz visām spiestajām funkciju pogām šitāds sūds parādās... F1 vai F12, uz visām. besī, ja zin kāds kā to var novērst, pasaka, jo uz tām pogām man forši iepirkšanās bindi.

Link to comment
Share on other sites

kā jau serverī teicu, tad man uz visām spiestajām funkciju pogām šitāds sūds parādās... F1 vai F12, uz visām. besī, ja zin kāds kā to var novērst, pasaka, jo uz tām pogām man forši iepirkšanās bindi.

paskaties cfg failaa vai autoexec failaa, tur noteikti ir kaads bind uz to tekstu, vienkaarshi izdzees!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...