Jump to content
GIGN Forum

Linux Prieksh Cs 1.6 Un Cs:s Servera


Recommended Posts

Kuru linuxu labak izmantot prieksh CS serveriem??

Slackware neieteikt!

Ko Jus domajat par ubuntu 6.10??

Un to ka win labaks par linuxu prieksh CS serveriem nesakiet, jo tas ir pilniigas mulkiibas! smile.gif

Ja jau tu izshtukoji ka Linux labaaks mosh pameklee pa citiem forumiem kas ir labaaks. Jo baidos ka te tu diezvai dabuusi atbildi taadaa liimenii kaa tu to veelies ieguut.

Link to comment
Share on other sites

No Ubuntu nav nekadas jeegas ....... es personigi iesaku Gentoo 64 bit ar lib32 atbalstu, jo taa ka es nomocijos - gento 64 bez lib32 - murgs tongue.gif ....

No ubuntu nav jeegas jo vins ir ar grafisko vidi ..... protams labaak serevrim buus ka uz Windows, bet tas arii nav gluzhi tas ...... gento 64 + lib32 ideali manupraat .....

Idealak jau buutu FreeBSD ....

Veel esmu dzirdejis ka lhoti labs ir slamd64 ..... reali tas kaa kuram .....

ja tev datoru vajaga arii pasha vajdzibam, tad tev drosh iiven vajadzes grafisko vidi lai kko varetu dariit pie PC, tad nu njem Ubuntu 6.10 (Edgy), bet ja tiiri serverim - personigi iesaku gentoo ..... vari taisit peec manas pamacibas, ja kko nesaproti - prasi!

Link to comment
Share on other sites

No linux neko nesaprotu!

Labprat nokachatu linux, tiaki nezinu kurs labaks un ka saucas! unsure.gif

Tev kaa iesācejam iesaku Ubuntu LIVE CD - ieraxti .iso image failu diskaa, uzliec lai boot no CD - un varesi paskatiities kaa tas zveers izskatas bez instalacijas - ja patiks , piespiediisi install un ieinstalleesi !

Link to comment
Share on other sites

Tev kaa iesācejam iesaku Ubuntu LIVE CD - ieraxti .iso image failu diskaa, uzliec lai boot no CD - un varesi paskatiities kaa tas zveers izskatas bez instalacijas - ja patiks , piespiediisi install un ieinstalleesi !

disks jāraksta kā bootable, ja?

un ko darīt, ja nav? es nevaru iebūtoties no cd, kautkad visu pareizi ierakstīju - autorun izlec etc.

laikam bija desktop cd, bet ar to arī var beez instalācijas apsktatīties.

niker444 - ubuntu var arī uzinstalēt bez grafiskās vides - server install cd.

The server install CD allows you to install Ubuntu permanently on a computer for use as a server. It will not install a graphical user interface.
Link to comment
Share on other sites

disks jāraksta kā bootable, ja?

un ko darīt, ja nav? es nevaru iebūtoties no cd, kautkad visu pareizi ierakstīju - autorun izlec etc.

laikam bija desktop cd, bet ar to arī var beez instalācijas apsktatīties.

niker444 - ubuntu var arī uzinstalēt bez grafiskās vides - server install cd.

Disku var raxtiit ka parastu .iso image kopiju ....

Jaa, Ubuntu ir bez grafiskas vides, bet ja man butu jaizveelas starp terminaljiem , es nemtu Gentoo - tiiri no savas pieredzes, nez maybe kads cits savadak uzskata .... es Uuntu uzskatu par labu kaa paareeju iesaaceejam no win uz unix, nevis kaa server OS, kgan atkal tas ir tikai gaumes jautajums mana skatiijumaa

Vari paskatities - mans serveris staav uz tiira gentoo 64 - suudzeeties nevaru par performaci .....

Man serveris ieslegts otro nedelu no vietas - resursus hlds pateeree apmeram 100 Mb, un 2-8 % CPU, uz 3.0 athlona, 2 gb rama

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

nevaru iebūtoties no diska!

kapēc? viss laikam ir pareizi ierakstīts...

Hmmm ...... burn .iso imgae neemi, or .iso failu kā tādu ieraxtiji diskaa ? biggrin.gif

ne nu ja veelies, panem atarhivee .iso image un visus failus ieraxti diskaaa ka data CD tongue.gif

ne nu ja kaads veelas - ma nte uz galda meetajas 4 orginalie Ubuntu diski - brauciet pakalj tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...