Jump to content
GIGN Forum

Kaa Uztaisit?


labbeC^
 Share

Recommended Posts

salpetris+cukurs

sajauc un dedzini, būs liels karstums un dūmi!

vispār oriģināli vajag arī sakausēt kopā šīs vielas. Tas ir uzkarsēt līdz kļūst šķidras un atstāt lai sacietē. Par degli izmanto brīnumsvecīti kuru ieliek kamēr vēl mīksta tā masa.

Uj, cik daudz izmuldējos...

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

man krusteevs stastija kad itka vel varot taisit no lineaaliem ir tadi vecie lineaali kuri ritigi kuup!

man draugs vienu laiku stradaja jotus taja veikala un tur vareja dabut tadus speciali preksh skurstenjiem kuposhus sudus! tos mes dedzinajam ritigi kupeja!

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši izmantoju Salpetru (jeb "silitru") izķīdinu ūdenī,un ielieku avīzi, taja ūdenī izšķīdināt, pectam kad izmirkst, izžāvē un reali kūp.

P.S Kamer kūp vēl, ieliec plastmasas pudelē, tad vai nu viņa uzsprāgs vai nu baigi uzpūties

Edited by Thesnake
Link to comment
Share on other sites

Apmērm pirms gada vienu vakaru ar čomiem ejam gar garažām un skatamies, ka vienā bars ar bomžiem dzer un jautri tussējās.

Nu ko, kkas jauzmeido.

Ātri aizvicojām pec galda tensia bumbiņām kā stāstīja WolfBlade uztaišijām dūmenes, vienu iepirdām pa apakšu iekšā un no stūri posijam.

OMG tālu nebija lai es bikses piemīstu, kā viņi skrēja ārā galīgi apdzērušies nezin kas pa lietu. evil6.gifevil6.gifevil6.gifevil6.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad man bija apmēram 12 gadi un brālim 14. Mēs abi paņēmām daudz toletes papīru - stingi satinām bumbiņas izmērā. Atstājām galā nedaudz karājoties toletes papīru, lai varētu mest. Un tad paņēmām dezīti sapūtām kārtīgi aizdedzinājām un metām ārā pa balkonu.. psc dega kādas 2min bet pēc tam 3h kūpēja nereālos dūmos... visa izstaba smirdēja. biggrin.gif

Tas strādā. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad man bija apmēram 12 gadi un brālim 14. Mēs abi paņēmām daudz toletes papīru - stingi satinām bumbiņas izmērā. Atstājām galā nedaudz karājoties toletes papīru, lai varētu mest. Un tad paņēmām dezīti sapūtām kārtīgi aizdedzinājām un metām ārā pa balkonu.. psc dega kādas 2min bet pēc tam 3h kūpēja nereālos dūmos... visa izstaba smirdēja. biggrin.gif

Tas strādā. wink.gif

reecigi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

man krusteevs stastija kad itka vel varot taisit no lineaaliem ir tadi vecie lineaali kuri ritigi kuup!

man draugs vienu laiku stradaja jotus taja veikala un tur vareja dabut tadus speciali preksh skurstenjiem kuposhus sudus! tos mes dedzinajam ritigi kupeja!

Tavi krusteeva pieminteetie liinejaali ir no taa pasha materiaal no kura taas tenisa bumbinjas!! tapee arii kuup. mums bij iespeeja tikt pie taada materiaala pamatskolas 6 klasee, tad mees tipa panjeemam kaut kaadu 1kvadratmetru uj kaa kuupeeja!!!

Panjem nopeerc kaadas 3 taas galda tenisa bumbinjas un saplees gabalos iemochij seerkochinju kastiitee taa lai buutu pilna piestampaata>aidzedzini>nopuut un psc ka kuupees! vieniigi baigi smird tie duumi! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tavi krusteeva pieminteetie liinejaali ir no taa pasha materiaal no kura taas tenisa bumbinjas!! tapee arii kuup. mums bij iespeeja tikt pie taada materiaala pamatskolas 6 klasee, tad mees tipa panjeemam kaut kaadu 1kvadratmetru uj kaa kuupeeja!!!

Panjem nopeerc kaadas 3 taas galda tenisa bumbinjas un saplees gabalos iemochij seerkochinju kastiitee taa lai buutu pilna piestampaata>aidzedzini>nopuut un psc ka kuupees! vieniigi baigi smird tie duumi! biggrin.gif

mees shitaa izdarijaam pie skolas durviim!!! Mēs spelējam galda tenisu tad atnaaca direktora un teica ka jabeidz. Mēs bijām ljoti dusmigi kamer vinja sedeja tolet mees atri uztaisijaaam dumeni un kad nacaa araa no toletes aizdedzinajaam!!! biggrin.gif , bet nakoshajaa ritaa muus kartigi nolamaja un galda tenisu vairs nevarejam speleet

Link to comment
Share on other sites

salpetris+cukurs

sajauc un dedzini, būs liels karstums un dūmi!

vispār oriģināli vajag arī sakausēt kopā šīs vielas. Tas ir uzkarsēt līdz kļūst šķidras un atstāt lai sacietē. Par degli izmanto brīnumsvecīti kuru ieliek kamēr vēl mīksta tā masa.

Uj, cik daudz izmuldējos...

Taisiju kadreiz kautko liidzigu es tkai panemu spaini vai blodu ielej liidz pusei udeni un ieber ieksa salpetri un tad samaisi panem avizi ieliec taja udeni iznem ara izzave sarulle ta lai izskatas ka cigarete un dedzini 1 galu un tev buus duumene! violent1.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2477.gifnew_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...