Jump to content
GIGN Forum

Hacker.it 5x5 1.6 16/17 Decembris


rockyu
 Share

Recommended Posts

user posted image

Man ir prieks jūs iepriecināt , jo šī gada 16/17 decembrī , interneta salonā Hacker.it , kurš atrodas Maskavas ielā 279/8(iepretī Ķengaraga tirgum mazā ieliņā) notiks Counter-Strike 1.6 turnīrs 5x5 nominācijā.

Ja jums ir apnikuši turnīri bez reportāžas , fotogrāfijām un spēļu demo ierakstiem , šis būs turnīrs , kur mēs šo visu apsolam jums sniegt.

Interesantākajām spēlēm būs radio reportāža internetā , kā arī intervijas ar komandu kapteiņiem pēc saspringtām spēlēm.

Turnīru organizē interneta salons Hacker.it , bet paši organizatori esam mēs ?rockyu,morb,^alex un Rene?. Mēs jau sen bijām apņēmušies izveidot ideālu čempionātu, kas reiz spētu apmierināt visus.

Turnīra noteikumos ietilpst :

Visiem spēlētājiem būs jāspēlē uz 32bitiem

Obligāts ex_interp 0.01 , kas tiks automātiski uzlikts serverim ar wwcl programmas palīdzību

Nedrīkstēs izmantot savus .cfg , visas komandas drīkstēs ievadīt caur console , kā arī options.

Turnīra oficiālās kartes būs : de_inferno , de_dust2 , de_nuke , de_train , kuras komandas izvēlēsies pēc abpusējas karšu izsvītrošanas.

Turnīra norise notiks pēc grupu principa , kas dos katrai komandai grupā izspēlēt vismaz 3-4 spēles , tālāk sekos single elemination pēc best of three principa(lai komanda vinnētu javinnē 2 kartes).

Servera cfg tiks aizņemts no ASUS turnīriem , tāpēc par servera labumu nebūs jauztraucas , kā citos turnīros , kā arī apsolam stabilu 100fps uz visiem datoriem spēļu laikā , kā arī tehnisko palīdzību pie jebkādām iespējamajām problēmām

Turnīra balvu fonds sastāves no 70% dalības maksu , 30% no dalības maksu fonda klubs ņem sev , par datoriem un telpām , mēs , kā administratori sev par rīkošanu nepieprasām itin neko , tikai labu attieksmi un sapratni no pašiem dalībniekiem. Ļoti iespējams, ka 1/2/3 vietai būs arī balvas no sponsoriem. Pēcāk būs informācijas papildinājums.

Čempionāta limits ir 24 komandas , dalības maksa 25ls no komandas. Dalības maksa jāiemaksā līdz 15. decembrim , klubā hacker.it , kur arī notiks grupu izloze. Ja esat ne no Rīgas , kā arī ja esiet , lai piereģistrētos vispārīgi msg rockyu/morb/^alex/_Rene_ @ irc.lv , kā arī esat laipni gaidīti ar jebkādiem jautājumiem.

Ar cieņu Hacker.it un turnīra rīkotāji.

Edited by macho
Link to comment
Share on other sites

Turnīra oficiālās kartes būs : de_inferno , de_dust2 , de_nuke , de_train , kuras komandas izvēlēsies pēc abpusējas karšu izsvītrošanas.

lai gan nepiedaliishos, veeleejos tomeer uzzinaat, vai tas ir godiigi, ka viena komanda sviitro divas kartes, bet otra tikai vienu!

p.s. man shkjiet, ka liela dalja gign foruma regulaaro apmekleetaaju 16ajaa decembrii buus nelietojami

Link to comment
Share on other sites

radio reportāžu atkal vadīs kkads krievs, kurš apdirsīs labatos, ja shameejiem izdosies pieveikt kaadu no nereaali speeciigajaam krievinju bliceem? smile.gif

mēs varam tikai cerēt smile.gif

es gan palaidu iespēju dzirdēt kaut ko no viņa puses, bet bijachs teica, ka par viņu un arī mums tur kaut kāds bazars esot bijis. Cik dzirdēju no citiem - diezgan atsaldēts... nu es domāju kopumā. tā ka thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tanii nonpro pedeejaa kuraa ala neema liidzdaliibu, mees diezgan taalu tikaam un speelee pret hedeikiem kkads tur atsaldenis, kas vadija to radioreportaazhu peec katra momenta, kad krievinji tika nomiinusoti spariigi lika lietaa visu savu mata kraajumu, kursh nepaaprotami tika veltiiti latiwu virzienaa smile.gif pats gan nedzirdeeju, buutu forshi, ja buutu ieraksts, vareetu paklausiities, bet es iipashi nebeedaaju, jo zinu, ka veel buus simts un viena taada pati reportaazha, varees atklausiities veel smile.gif

Link to comment
Share on other sites

čista būtu intresanti dzirdēt.

16/17 ala atkal būs, tikai vairs ne tas zvaigžņu sastāvs, kā arī redbūūt būs pusdzīvs, tuss tač

ja kāds spētu to nākamo reportāžu ierakstīt un iedot man, būtu ļoti pateicīgs cool2.gif

Edited by Set.
Link to comment
Share on other sites

nav kaads kas no gign tusa vel arii uz to hackeri dosies smile.gif man dereetu pavadoni, jo neorienteejos ar ko un kur jaadodas, lai no bencika tiktu(neesmu vel sapratis vel iisti kaa liidz vinjam tikshu biggrin.gif) uz to hacker smile.gif

Uij vecit tu veel gribi cs peec tusa spelet? Nu tev ir iekshas 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu - lai veicas. Būtībā , no pēdējiem tornado non pro , un vēl tur tām padarīšanām ir bildes un radireportāžas. Par bildēm - man liekas viņas visas ir vienādas , protams cilvēki jau arī +/- vieni un tie paši apmeklē tos lanus un tomēr , nesaprotu kapēc katru reiz jāliek tas āksts kurš vism bildēs laiza ausi ? Un tās radio reportāžas lol biggrin.gif es pēc pirmajām 5 min izslēdzu tur bez vaardiem bļēģ, un minusujet citu vārdu nav.

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu - lai veicas. Būtībā , no pēdējiem tornado non pro , un vēl tur tām padarīšanām ir bildes un radireportāžas. Par bildēm - man liekas viņas visas ir vienādas , protams cilvēki jau arī +/- vieni un tie paši apmeklē tos lanus un tomēr , nesaprotu kapēc katru reiz jāliek tas āksts kurš vism bildēs laiza ausi ? Un tās radio reportāžas lol biggrin.gif es pēc pirmajām 5 min izslēdzu tur bez vaardiem bļēģ, un minusujet citu vārdu nav.

a ierakstīts no tā visa nekas nav?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...