Jump to content
GIGN Forum

Windovs


bott3
 Share

Recommended Posts

Nu reku man tads jautājums tiem kuri ir pashi parinst. windov kr4 es noka4aju vindovs xp bet man viņš ir ISO formata un ka man viņu ierakstīt diskā lai man vinš nebutu ar daemon tools japalaiž nu ar to velos pateikt "kāviņu var parveidot lai butu prost 2 clik un vinš sak intalāciju???"

Edited by bott3
Link to comment
Share on other sites

Emmm ja nemaldos tad caur alkahol 120%

Tu maldies! Un izlasi ko viņš prasa!

Normāliem rakstītājiem ir opcija veidot disku no image faila (ISO etc.) Galvenais skaties lai tas disks ir bootable. Rakstītāja parasti tas ir redzams.

Ar normālu rakstītāju es domāju Roxio (gan jau ņergai(Nero) arī būs tādas fiškas, bet es to nelietoju un nezinu kas un kā)

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Tu maldies! Un izlasi ko viņš prasa!

Normāliem rakstītājiem ir opcija veidot disku no image faila (ISO etc.) Galvenais skaties lai tas disks ir bootable. Rakstītāja parasti tas ir redzams.

Ar normālu rakstītāju es domāju Roxio (gan jau ņergai(Nero) arī būs tādas fiškas, bet es to nelietoju un nezinu kas un kā)

un kadi butu tie normalie rakstiitaji . ja vari tad pasvied linku

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif un ka ja palaidišu to instalaciju man tas vindows automatiski parinsteleesies ??

man nau jadzēš iepriekšējais arā???

Nu vari formatēt cieto un instalēt no jauna (clean install)

Vari arī instalēt pa virsu esošajam. šajā gadījumā programmas paliks, bet tā kā tu pārinstalē vairs nav 100% garantijas ka tās palikušās progas ies.

Automātiski nē, tev tur jāsavada visāds crapīgs INFO (nu kā parasti instalācijām)

Link to comment
Share on other sites

Nu vari formatēt cieto un instalēt no jauna (clean install)

Vari arī instalēt pa virsu esošajam. šajā gadījumā programmas paliks, bet tā kā tu pārinstalē vairs nav 100% garantijas ka tās palikušās progas ies.

Automātiski nē, tev tur jāsavada visāds crapīgs INFO (nu kā parasti instalācijām)

ojojoj man pa grutu . vienreiz biju pie viena veča un vinš insteleeja un neiskatijas tik gruti bet tagad ******

Link to comment
Share on other sites

Ieliec DEAMON tool to Widows.iso, tad atver nero vai kadu citu raksti6anas programmu.Un kad tur rakstisi uzliec lai vin6 raksta no Deamon tool CD-ROOM uz tavu CD-ROOM(piemeram no F: uz E:)

Link to comment
Share on other sites

Ieliec DEAMON tool to Widows.iso, tad atver nero vai kadu citu raksti6anas programmu.Un kad tur rakstisi uzliec lai vin6 raksta no Deamon tool CD-ROOM uz tavu CD-ROOM(piemeram no F: uz E:)

Aha, nafig tā čakarēties. ņerga pati var atvērt iso un raxtīt, bez šitādiem kreisajiem variantiem.

Pie tam, šitā var arī 'ierakstīt' un priecāties par 'ierakstīto'!

Link to comment
Share on other sites

ja tu diskaa vaalee ieksaa *.iso failu vins ieraxtas taa it ka tas butu parasts disks ar instelaciju un nebus *.iso fails bet faili kas bija taja *.iso. Ja tu k-ko liec vel klat tad gan buus *.iso

a tu gribi teikt ka es vienu pašu ISO tāpat iso formātā nevaru ierakstīt?

to iso ar DT atlauz, ieej taja diska kur ir (piem E:/) sledz ieksa nero (vai dajebko ar ko raksti..) un ieliec lai burno E:/ saturu, tas ari vis...

Jā, un kā jau es teicu, liela iespēja ka sanāk "ierakstīt" disku - tas ir reāli nocrashot viņu un var spēlēt vairs tikai lidojošo šķīvīti ar tādu. Es pats esmu pārbaudijis - rakstiju šādi no IMG imidža un apkāsiens, disks "ierakstijās", bet es nevaru viņa saturu apskatīties. Tapēc es saku ka nevajag šito tizlo metodi. IMG nācās rakstīt tā, jo Roxio neņēma šādu imidža failu pretī.

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...