Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumiņi


Outlawz
 Share

Recommended Posts

vispirms liels paldies macho par solidaritāti un vārda turēšanu smile.gif

manu mazo (60mb dude, imagine that) mūviju par bf2 var novilkt šeit: reģistrētie laikam, nabaga vācieši pie tā klāt netiks.

nu tad būtu labi, ja kāds izteiktu savus komentārus, ko es daru nepareizi, ko vajag savādāk. kādu mūziku likt.

pats varu uzrakstīt tikai to, ka fragi ir no vairākiem raundiem. rakstīts ar fraps, un ieraksta laikā fps nokrīt no 60-80 fpsiem uz 20-30 fpsiem - līdz ar to ir ļoti grūti fragot. serveris demkas neieraksta sad.gif

kvalitāte nav pati augstākā, jo nevēlos taisīt 500mb lielu kluci, katrā ziņā uz full screen vajadzētu būt ok. ja tomēr ir tāda spiedoša vajadzība, tad nākamo jau taisīsim uz 120 un pāri megiem.

nākošais mūviks paredzēts par parastajiem zaldātiem (dažādiem kitiem) un tur jau vajadzētu būt tīri šaudīšanās, un tā jau ir katram cserim tuva lieta.

Link to comment
Share on other sites

man chot nelaadee :/

meegjinaashu veelaak uz cita pc.

eeem, aut, tu uz bf2.lv vairaak nekapaa? es esmu atkal atsaacis tur reegoties un biedeet visus ar saviem kleimoriem, snaipereni un lainbeikeru biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Man labākiem momenti ir ar vienu SRAW šāvienu - 3 kājnieki laugh.gif un braucot ar vieglo mašīnu otrajā pozīcijā, ielikām purnā citai mašīnai un man iedeva 2 fragus smile.gif diemžēl neko no tā neizdevās nofilmēt sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Muzīka man patikās. pats bf nespēlēju, tāpēc ir grūti spriest par to "fragu" sarežģītību. kvalitāte varēja būt labāka.

kopvērtējums-neslikti smile.gif

EDIT: kā to dziesmu sauc? smile.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

to bf2 tip pa tīklu spēlē? Uz mana 1.8MHz, FX 5600 128, 2GB ram pavilks?

teorētiski vajadzētu.

teorētiski var spēlēt arī singlā pret botiem, bet to varu ieteikt tikai lai iepazītos ar vadību. btw, tas bija muļķīgs jautājums, but i forgive you.

Link to comment
Share on other sites

tikai lai spēlētu tīklā tev vajadzēs uzinstalēt 31 paču un 12 apdeitus un tad tev bf sāks lādēties 30x ilgāk un beigās tāpat neaizies smile.gif

pietiek arī ar full 300kautkastur MB patchu 1.41, nekādus apdeitus nevajag. bet tas ka varētu neaiziet - tur var būt daudz un dažādas štelles.

nu un protams jūzot oriģinālo exe ar ģenerēto key + mini image. (uz šo te daudzi aplaužas, jo dara nepareizi)

p.s. biju ierakstījis "atplaužas" so had to edit this smile.gif

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Here we go again. http://www.gign.lv/files/info/82

Šoreiz tīri kājniekos, bez tehnikas. Atkal visi fragi rakstīti aptuveni 4os raundos, nav nekas ūberelīts, bet par cik bfā nav tik viegli ierakstīt demku (nav Battlerecordera, HLTV ekvivalenta, jo šis brīnums rijot nežēlīgi daudz servera resursu), ceru ka man taps piedots.

HAI FAIV!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...