Jump to content
GIGN Forum

Awp


calens
 Share

Recommended Posts

Lieta taada , ka man patik uzspelet ar awp un vienmer man bijis normals temeklis ar sarkanu punktinu viduu , tgd tas ir kkur izzudis un tgd vnk ir kkads caurums vina vieta (kvadrats) es searcha mekleju neko lidzigu neatradu tadelj uztaisiju jaunu topiku varbut kads kas ari saskaries ar sho pashu problemu , varetu pateikt kaa to noverst huh.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

ķipa tu gribi teikt ka 'pēķšņi' uz tava kompja CSā ir savādāks tēmeklis?

Un ja būtu pameklējis kārtīgi tad pamanītu topikus par sprite kur teikts kā tādus taisīt/mainīt etc.

---->kas ari saskaries ar sho pashu problemu , varetu pateikt kaa to noverst <---

Link to comment
Share on other sites

Un tu varētu atbildēt uz jautājumu!

jaa,taa "PEEKSHNI" vienreiz ari bija ta manam draugam,es vinam prasiju kapec tev ta ir vins saka man ta labak patik,es vinam saku ka to nomainit vins saka neteikshu,bet pa isto vinam bija ta pati problema un vins vnk nezinaja ka to vnk noverst nevis vinam kkas tur labak patika.

Link to comment
Share on other sites

LOLI !!!!

cs'ā konsolē vienkārši ieraksti: crosshair 1.00000

un būs tavam awp atpakaļ sarkans punktiņš pa vidu (tērmeklis) - nevaig neko pārinstalēt...

Nu kapēc tev vajadzēja viņam pateikt? Tā viņš būtu sev licis citu sprite, mēģinājis visādus citus sviestus un galu galā pārinstalētu CS XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...