Jump to content
GIGN Forum

Help Ar Iconamm!


k-l-a-v-s
 Share

Recommended Posts

laba peles poga - desktop - customize desktop - restore to default

vai vel pie aperance uzlikt xp skinu

kautka ta bija pasam ta ir bijis bet isti vairs neatceros ka bija jadara confused.gif

Eu nu uzpiezu ar labo taustinju uz deskopta un man tur nav customize desktop pasakii sikāk!

Link to comment
Share on other sites

Ieinsteleju windows vista skinu un tad man vins aonika noinsteleju nosy bet visass back ikonas go iconass notemap internet explorer iconas palikaa tas vistaass tapec uzdodu jautājumu kā var uzlikt atpakļ windows xp ikons !

Kaada atskiriiba?? biggrin.gif

PS

Tas bija jaraksta sini sadalaa???

PPS

Ja nemaaki nonemt doma vai iir vispaar vveerts likt! violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ieinsteleju windows vista skinu un tad man vins aonika noinsteleju nosy bet visass back ikonas go iconass notemap internet explorer iconas palikaa tas vistaass tapec uzdodu jautājumu kā var uzlikt atpakļ windows xp ikons !

1. Priekskam tu vispar tadu liki...tas lieki eed resursus!!

2. Display properties->Appearance->Windows XP Style(ja nesanak lasi taalaak)

3. Start->All Programs->Accessories->System Tools->System Restore(patin laiku atpakal)

4. Ja veel nesanak ieskaties google.lv vai lasi taalaak

5. Pa4akareejies veel un netikai to sataisisi un nezinasi ka uzlikt atpakal vai ari 4akaresies 4akaresies un uzdursies uz pareizo atbildi visiem saviem dzives jautajumiem!

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Man bija ar tāds prikols, ka atinstalēju to skinu, bet ikonas palika. Es nekādi pat necentos dabūt atpakaļ oriģinālās, bet konstatēju ka pēc kāda laika viņas pašas atlikās un tad normāli izslēdzu windowzi un viss bija ok - no more fu**ing icons.

Par to normāli tapēc ka šitas prikols notika 1. man pēc tam nācās radikāli reboot kompi un tad jau rādija atkal tizlās ikonas. 2. notika šis un atkal gadījās radikāla izslēgšana. 3. notika un es izlēmu norm shutdownot lai saglabā settingus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...