Jump to content
GIGN Forum

Ban? :d


NeRvE
 Share

Recommended Posts

Tātad, Nervozais nečīto - man viņš kaimiņš smile.gif Romka točna nav čīters smile.gif -macho, unban.

Bustera gļuki + nerves stulbība iet spēlēt cs ar (palaistu/spēlē nepalaistu - lol tā kā starij novij god 4.gif ) cdhack, kas,protams, var piemirsties. big deal.

stfu.gif

Edited by JANsis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

par to unban varetu isteniba pastrideies

+

vinjam ir 4oms kursh var pateikt ka nav

(es ar varu sarunat vai slepus spelet ar 4itiem)

- Serverim ir tads plugins kur adminiem ir WH tapec pasam nav jaka4a wh

Domaju ka sito vajag gigniem un adminiem doomat jo sita ir stridiga situacija confused.gif

Link to comment
Share on other sites

atrašanās vēl būtu sīkums, ja šis fails nebūtu palaists smile.gif

p.s.

nerve - busteris ķer čīterus. Un ļoti labi to dara wink.gif

negribu taisit jaunu topic bet...

jaa vinsh to dara loti labi bet re ka kads ir vinu apgajs smile.gif

sodien ap pieciem mapee de_vostok bija viensh ciitersis kas atklati paaris roundus speleja ar cdh es ar scoot jau deadlyam teicu bet vinsh pat neatbildeja niks bija PE | col vai kka ta zinu ka aiz PE | bija tris burti

edit:http://www.gign.lv/upload/files/demos/weekly-cs.gign.lv-0612151704-de_vostok.zip

te bus links uz demo

edit2:preciizs niks PE | CoL

P.S. nez vai 100 % bet no mana skata un ar manu crosshair izskatijaas iespaidiigi

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Es neticu ka viņš ir spēlējis gign 3 gadus jo....

Niikulis ar potenciaalu

Group: Members

Posts: 34

Member No.: 5575

Joined: 5-June 06

Bet kkā ticu ka viņš nečīto! sad.gif

tas ir tikai forumaa paskaties tikpat labi uz pliko kurs spele stipri ilgak neka ir foruma un veljovairaak uz kkadu Dri vai CEPUK

Link to comment
Share on other sites

Nee nu Nerve es saprotu arii Tevi, lieta loti vnk kaut kaa tas hacka fails ir tur bijis un busters to ir nekludigi uzzodis. Neticu, ka busterim ir gluks. NEvienam citam taads gluks nav. Nevar taa kaa pashlaik saprast vai ta ir stulbaa atmazka vai arii tik tiesham busterim ir gluks.

Esmu Tevi redzejis darbiba un arii ticu, ka neesi ipash 4iterjuga, bet bans pats no sevis nekramejas virsuu diemzel.

Jansis bot die vis.gif

Link to comment
Share on other sites

Palasīju kārtīgi mazais. Tu tā arī neatbildēji ko tavā datorā darīja fails I:\Roma\Setups\cdhack.dll

un kāpēc šis fails tika tev palaists?

Varbūt izdomā kaut kādu jaunu atmazku,tās iepriekšējās visas ir kaut kur dzirdētas. īsumā esi kreatīvs.

Edited by EmptyZiepes
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...