Jump to content
GIGN Forum

Adminu Modraas Acis


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Es te ta aizdomajos -

Vai varetu pacitot ta, ka admini mani nevar nokert?

Nu, piemeram - es publiski pasludinu, ka taja un taja laika spelesu ar citiem.

Admini mani vares verot un ja vini var pateikt, ka es citoju, tad tipa nevis man bans, bet nu tipa - tu esi atkosts 5min bans.

Nu - tada ka cepumu vaksana adminiem! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Un kjipa tu uzka4āsi skillu chītošanā sev tā? smile.gif Vel admins pateiks, kur tieši saprata, ka tev ir wh, tādēj;adi tu sapratīsi, kā vairs nedarīt. Beigu beigās neko neteiksi un laidīsi visu dienu serverī ar wh nevienam nezinot. Būsi pro 4īters. Laba doma, es arī pieteiktos uz šo vietu 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Un kjipa tu uzka4āsi skillu chītošanā sev tā? smile.gif Vel admins pateiks, kur tieši saprata, ka tev ir wh, tādēj;adi tu sapratīsi, kā vairs nedarīt. Beigu beigās neko neteiksi un laidīsi visu dienu serverī ar wh nevienam nezinot. Būsi pro 4īters. Laba doma, es arī pieteiktos uz šo vietu 1d71.jpg

nu ne gluzi - doma bija, ka velak dalas sava pieredze un uzkaca busteri! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros vinsh pats vilka pa sienaam pec skanjas liidzi un kkadus aplauzienus ar izskrieshanu taisija. Noraava banu ka nemetas D:

tipa admins bukucis rava ar citiem... bet tas bija tipa ta ka prikols vai izradijas, ka vins ir atkariigais? ai ai... sad.gif

BUKUCI - FUI TEV! Uz tusu BRAUKSI? wink.gif

BUKUCI - ja brauksi uz tusu un visu prieksa atvainosies par citosanu, svinigi apsolisies vairs necitot un sanemsi 1nu simbolisku perienu - BANU NONEMS!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

un tipa norava banu par to vai nenorava? A! norava gan, bet pec tam tacu vinam noneema? biggrin.gif

Beefy

Vnk samierinies neder shitaada ideja manupraat, telot chiteri, tas tapat kaa labakajai draudzenei notelot uz vienu vakaru boyfriend, beidzaas tas viss gultaa, un ar triis berniem biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Vnk samierinies neder shitaada ideja manupraat, telot chiteri, tas tapat kaa labakajai draudzenei notelot uz vienu vakaru boyfriend, beidzaas tas viss gultaa, un ar triis berniem biggrin.gif

nu vispar ideja bija telot neciteri, bet patiesiba citot! smile.gif

labs prikols ar labako draudzeni - bet hem... labako paga.. ko es pats pateicu? draudzeni? PAGA PAGA - veci tacu ar meitenem nedraudzejas... :/ nu nu nu.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

haha burkucis toč nav manīts.

kas attiecas uz taviem čītem, tad mierīgi, sarunā mani vai wormu, pasaki ka tajā brīdī tev būs ieslēgti čīti - ar 10 sek pilnīgi pietiks, pēc tam izslēgsi un varēsi mierīgi spēlēt, mēs nočekosim un pateiksim vai čīti tev bija ieslēgti vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Buster ir vienīga lieta, kas te visus atur no čītošanas. Jo pēc pieredzes var teikt, ka jūs neviens ( un tas ir čista neviens ) no adminiem, advancētāka čītera čītus atklāt nevarat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...