Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

a varbuut vareetu uztaisiit sadalju Probleemas ar CS un PC tjip sadalja, kuraa vareetu jautaat iesaaceeji par ar tehnisku, programmatuuru vai Counter Strike saistiitaas probleemas, lai zinoshaakie un gudraakie praati vareetu pafloodot.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Jaa, vismaz macho man vienmeer atgaadina, ka te floodot nevar biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif , bet man vasaraa nav ko dariit taapecc katru dienu apmekleeju sho forumu un pats ar biku pafloodoju

Link to comment
Share on other sites

nu un ka man ir pie 300 poustiem? Es neesmu taads kaa tu kas katru no saviem poustiem pataisa vai nu par fluudu, vai par idiotismu, vai par idiotisku floodu. Ir iespeejams arii runat par teemu.... bez tam forums jau kaadu pusgadu funkcionee.... taa ka atp*** no manis un paskaties uz sevi...

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Absoluuts kontakts. Izlasot 3 peedeejos poustus es konstateeju paaris lietas.

1. Elvy atziist ka blody idiots

2. blody domaa ka ir kaut kas tragjiskaaks (un daudz nekljuudaas) jo vaards "idiots" vinjam ir kompliments

3. Smaidinji rullee smiliez.de_2524.gif

un Elvy - taa kaa tu esi idiotu klanaa (re to tu pats arii atzini) tad tev shkjiet NEpareizi, un taapeec arii man tur nav ko dariit... user posted image

Link to comment
Share on other sites

2: Elvy nav iipashas noziimes, kas tu esi savaas domaas, jo ja visiem, kas tevi uzskatiis par mazu dumju dauniiti, tavas domas buus pie vienas vietas.

2 blody neiedomaajies par citu variantu ? varbuut vaina ir tevii ? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...