Jump to content
GIGN Forum

Dienas Bilde


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

ev, dzeki, es atradu Beefy sievas miilaako poozu.

smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2428.gif

p.s. Tas ir Beefy un taa ir vinja sieva. trust me....

EDIT: cenzuura! bilde iznjemta <c> Pain

VNK no comment!?!Taa beefy bilde jau bija taa "izkjeemota" vai arii tu vinjai to nodariiji dead beef? nono.gif

Edited by Dr. Pain
Link to comment
Share on other sites

Cool bilde super, bet manejaa labakaa paljube biggrin.gif

Skaista bilde.

Bencik parādi savu. tā teikt nav ētiski, jo katram savējā parasti liekas skaistāka wink.gif

pēc manām domām tajā bildē virs tās cenzūras, kas viedota programā MS paint(labajā, augšējā stūrī), ir redzama beefa motocikla ķivere. Kā es nonācu pie tāda secinājuma? Daudz skatos CSI un vel ķiveres krāsojums vai uzlīmes atbilst beefa mocim avatārā... Vai arī es kārtējo reizi kļūdos?? huh.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Skaista bilde.

Bencik parādi savu. tā teikt nav ētiski, jo katram savējā parasti liekas skaistāka wink.gif

pēc manām domām tajā bildē virs tās cenzūras, kas viedota programā MS paint(labajā, augšējā stūrī), ir redzama beefa motocikla ķivere. Kā es nonācu pie tāda secinājuma? Daudz skatos CSI un vel ķiveres krāsojums vai uzlīmes atbilst beefa mocim avatārā... Vai arī es kārtējo reizi kļūdos?? huh.gif

Pain manejo cenzeeja, tapec neriskeeshu likt velreiz, veel atvalinaajumus ieliks biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Skaista bilde.

Bencik parādi savu. tā teikt nav ētiski, jo katram savējā parasti liekas skaistāka wink.gif

pēc manām domām tajā bildē virs tās cenzūras, kas viedota programā MS paint(labajā, augšējā stūrī), ir redzama beefa motocikla ķivere. Kā es nonācu pie tāda secinājuma? Daudz skatos CSI un vel ķiveres krāsojums vai uzlīmes atbilst beefa mocim avatārā... Vai arī es kārtējo reizi kļūdos?? huh.gif

nu to cenzuru mans zakjis taisija, lai neredzetu, kas ir skapi (milakais! biggrin.gif), bet ja!!! Tu esi loti acigs - ta tiesam ir mana moca kivere! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu to cenzuru mans zakjis taisija, lai neredzetu, kas ir skapi (milakais! biggrin.gif), bet ja!!! Tu esi loti acigs - ta tiesam ir mana moca kivere! wink.gif

Beefy

Būtu labāk bildi, kur seja redzama ielicis, viņas *khe-hemm* tāpat neviens nedabūs, toties parunāties pastāv iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...