Jump to content
GIGN Forum

Nets.


naziic
 Share

Recommended Posts

LāBvakar atkal ^^ ! Es tūlīņ, tūliņ pārvākšos uz dzīvi mežaparkā, un tur protams es bez interneta neiztikšu, tādēl man radās jaut, vai kāds nezin/nevar ieteikt, kādu labu internetu mežaparkā, nevajag saukt nekādu mDSL un pDSL, būtu labi ja kāds zinātu par to netu, un būtu labi ar norml upload ātrumu, kr4 sauciet visus netus kuri tur varētu būt, itkā doma, ka nets būtu uz 2 pc sadalīts, un vēl atsevišķa līnija serverim... + ja var ieteikt kāds labu hostu, kur var turēt savu serveri, ja nu man netiek labs nets. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ir atkarīgs no tā kurā galā Mežaparkā, un vai tā ir privātmāja vai daudzstāvene...

Ja daudzstāvene, tad jāskatās "kāpņu telpas interneti" ja privātā, tad baidos ka neko labāk par DSL tev necerēt, ja vien neesi biezs un neuzliec uz jumta satelītu vai neatvelc cable uz dažiem tūkstošiem...

Link to comment
Share on other sites

nJā, piedāvājumi nau notiem labālajiem... :/ tāds zB es 5 gadus dzīvoju centrā vislaik gaidīju labu netu un blja tieši tad kad vācos prom ir ienākuši +/- normāli provaideri, a bļa mežaparkā būs vnk psc... Dzīvošu privatmājā, itkā mums jau uz mājas kkāda 5m gara antēna (baltcom) ir biggrin.gif un itkā sencim naudu nosūkt negribās.. sad.gif a par hostiem kāds kko zin?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...