Jump to content
GIGN Forum

FĀk!


naziic
 Share

Recommended Posts

LAbvakar! В es jau kв vienmзr referвtus atstвju uz pзdзjo brоdi, un rоt man ir jвnodod referвts мeogrвfijв par:ВZIJAS meюa stepi un stepi. Es ar vзl daюiem esmu izmeklзjis googli, atlantu, dc un wikipedia, bet tв arо bez panвkumiem, esmu atradis tikkai bildоtes.. BEt man пФti vajadzзtu to referвtu, zinu, ka katram kko vajag, jaunu mersi, jaunu divkodolu proci un pamelu andersoni. tвdзп es lыdzu vai kвds nevar man palоdzзt ar рo referвtu, pat ja nau latvieрu, tad kaut via angпu valodв... Atceros, ka te vienam bija no dc++ 500 ref, varbыt viтр var balоdzзt, vai arо beef, jo viтр роs рtelles zin.. HELP

EDIT: soorry sвkumв nepieliku ka vajag вzijas meюa stepi un stepi..

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

Nu izdīcu, ka varu uz rītdienu, dabūju vienu grāmatu, bet palīdzība noderētu vienalga biggrin.gif Un ja tas par to gign pasākumu bija man, tad es itkā gribētu, bet nevienu tur nepazīstu, tikkai nedaudz duH, jo vienu reizi runaju ar viņu pa cs, kad šis bij nedaudz iedzeris, takā ja es domāju nākt tikkai tad, ja sanāks sarunāt man kādu paziņu līdzi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu izdīcu, ka varu uz rītdienu, dabūju vienu grāmatu, bet palīdzība noderētu vienalga biggrin.gif Un ja tas par to gign pasākumu bija man, tad es itkā gribētu, bet nevienu tur nepazīstu, tikkai nedaudz duH, jo vienu reizi runaju ar viņu pa cs, kad šis bij nedaudz iedzeris, takā ja es domāju nākt tikkai tad, ja sanāks sarunāt man kādu paziņu līdzi biggrin.gif

nazit... he he.. ja godigi - es ari nevienu nepazistu! smile.gif Tapec jau ir stuks taisit tadu izklaides tusinu un sadomat ari kaut kadas fiskas, nevis tikai savaksanas un piedzersanas, jo tada huinja der tikai tad, ja ir pazistamie.

Izlasi poolu pasakumos - tur ir jau baigas vakara plans uztaisits! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...