Jump to content
GIGN Forum

Pirksu Jaunu Pc


Recommended Posts

Labdien! smile.gif

Es driizumaa veelos iegaadaties jaunu PC.. smile.gif

Nju nav jau taa, ka nejeedzu neko no datoriem, BET mna buutu luugums, lai juus iesakat kaads dators buutu labs ap 500 ls Sistembloks-

Velos piemiineet domaju uz vinja arii tureet serverii.. Luugums uzrakstiit PC parametrus , pa cik, & kur?

Esmu veikalos skatiijies, bet varbuut juus arii vareetu ieteikt kaadu jaudiigo PC..

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Labdien! smile.gif

Es driizumaa veelos iegaadaties jaunu PC.. smile.gif

Nju nav jau taa, ka nejeedzu neko no datoriem, BET mna buutu luugums, lai juus iesakat kaads dators buutu labs ap 500 ls Sistembloks-

Velos piemiineet domaju uz vinja arii tureet serverii.. Luugums uzrakstiit PC parametrus , pa cik, & kur?

Esmu veikalos skatiijies, bet varbuut juus arii vareetu ieteikt kaadu jaudiigo PC..

Paldies!

cik reizes jau tas ir izrunats.... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Labdien! smile.gif

Es driizumaa veelos iegaadaties jaunu PC.. smile.gif

Nju nav jau taa, ka nejeedzu neko no datoriem, BET mna buutu luugums, lai juus iesakat kaads dators buutu labs ap 500 ls Sistembloks-

Velos piemiineet domaju uz vinja arii tureet serverii.. Luugums uzrakstiit PC parametrus , pa cik, & kur?

Esmu veikalos skatiijies, bet varbuut juus arii vareetu ieteikt kaadu jaudiigo PC..

Paldies!

Man ir labs ieteikums - nepeerc vispaar

smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Labdien! smile.gif

Es driizumaa veelos iegaadaties jaunu PC.. smile.gif

Nju nav jau taa, ka nejeedzu neko no datoriem, BET mna buutu luugums, lai juus iesakat kaads dators buutu labs ap 500 ls Sistembloks-

Velos piemiineet domaju uz vinja arii tureet serverii.. Luugums uzrakstiit PC parametrus , pa cik, & kur?

Esmu veikalos skatiijies, bet varbuut juus arii vareetu ieteikt kaadu jaudiigo PC..

Paldies!

luudzu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Patīk man komplektēt. Tikai būtu izvēlējies pareizu sadaļu, kur šo likt.

Par cik mātesplate ir svarīgākā sastāvdaļa, tad šo es ņemtu visdārgāko un vislabāko. Pārējās detaļas varēsi pieskaņot mātesplatei, bet mātesplati pārējām detaļām pieskaņot ir grūti.

Asus P5WDG2-WS, s775, i975X, 1066FSB, PCI-E, 4x Dual DDR2 (179ls)

Proci, kā jau tagad modē. Spēs turēt serveri, mierīgi.

Intel Core 2 Duo E6300 1.86 Ghz, LGA775, 1066 MHz, 2MB, BOX (138ls) (ja budžets atļauj, var pirkt arī lielāku)

RAM`i

Corsair 2 x 512MB DDR-II KIT, PC6400, DDR800, TWIN2X1024A-6400 (105ls)

Aizmirsu video:

Sapphire Radeon X1600XT, PCI-E, 256MB, 128-bit, 600/1400 MHz (94ls)

Kopā : 515ls

Pārējās detaļas ir mazsvarīgas. Case, HDD, tie ir viselementārāk izvēlējamās detaļas.

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Patīk man komplektēt. Tikai būtu izvēlējies pareizu sadaļu, kur šo likt.

Par cik mātesplate ir svarīgākā sastāvdaļa, tad šo es ņemtu visdārgāko un vislabāko. Pārējās detaļas varēsi pieskaņot mātesplatei, bet mātesplati pārējām detaļām pieskaņot ir grūti.

Asus P5WDG2-WS, s775, i975X, 1066FSB, PCI-E, 4x Dual DDR2 (179ls)

Proci, kā jau tagad modē. Spēs turēt serveri, mierīgi.

Intel Core 2 Duo E6300 1.86 Ghz, LGA775, 1066 MHz, 2MB, BOX (138ls) (ja budžets atļauj, var pirkt arī lielāku)

RAM`i

Corsair 2 x 512MB DDR-II KIT, PC6400, DDR800, TWIN2X1024A-6400 (105ls)

Aizmirsu video:

Sapphire Radeon X1600XT, PCI-E, 256MB, 128-bit, 600/1400 MHz (94ls)

Kopā : 515ls

Pārējās detaļas ir mazsvarīgas. Case, HDD, tie ir viselementārāk izvēlējamās detaļas.

idiots, kur ir baroklis?kuuleri?pasa kaste?hdd? cd/dvd drive?

neviena nav mazsvariiga, visas maksaa naudu.Un ja kopaa visu sapirktu, tad tur ~600Ls

Un kapeec taada v-karte?nahuj serverim kko taadu? biggrin.gif

Un veel, var dabuut labaaku proci par to cenu, ko tu devi.

Autoram : neiesaku pirkt n0r3k piedaavaajumu, tur nekas nav saskanjots, protams, detaljas ir labas, tacu vai tev to vajag?

Link to comment
Share on other sites

idiots, kur ir baroklis?kuuleri?pasa kaste?hdd? cd/dvd drive?

neviena nav mazsvariiga, visas maksaa naudu.Un ja kopaa visu sapirktu, tad tur ~600Ls

Un kapeec taada v-karte?nahuj serverim kko taadu? biggrin.gif

Un veel, var dabuut labaaku proci par to cenu, ko tu devi.

Autoram : neiesaku pirkt n0r3k piedaavaajumu, tur nekas nav saskanjots, protams, detaljas ir labas, tacu vai tev to vajag?

pilniibaa piekriitu

Un no taa rakstiitaa nesaprotu kapeec serverim vajag tik labu

Video karti

un es domaaju nevajag tereet naudu prieks CD/dvd lasiitaaju

labak uz to mirkli, kad vajag ieliec un pec tam liec atpakal savam datoram!

wink.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

AlusDaris un r1lex, ja jūs ar saviem apdalītajiem, neattīstītajiem prātiem nespējat atrast vāru salikumu "arī serveri", tad vispār vajag turēt muti ciet. Ziniet, ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka kompis būs parasts, ik dienas kompis (net`a browzēšana, cs spēlēšana, mūzikas klausīšanās, filmu skatīšanās) gan arī kā serveris (cw vai pub - viņa darīšana).

Ja kāds no jums salīdzina procesorus pēc Ghz, tad izsaku jums lielu līdzjūtību, jo tas ir smiliez.de_2428.gif. Pamēģini man iestāstīt, ka Pentium 4 2,8 Ghz ir ātrāks par manis doto procesoru vai vēl labāk - Celeron 3Ghz un es sākšu skaļi smieties.

Sarunāsim tā ... pirms kaut ko cenšaties apstrīdēt, izmanto google.lv un pameklē benčmarkus, rakstus, utt. smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

AlusDaris un r1lex, ja jūs ar saviem apdalītajiem, neattīstītajiem prātiem nespējat atrast vāru salikumu "arī serveri", tad vispār vajag turēt muti ciet. Ziniet, ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka kompis būs parasts, ik dienas kompis (net`a browzēšana, cs spēlēšana, mūzikas klausīšanās, filmu skatīšanās) gan arī kā serveris (cw vai pub - viņa darīšana).

Ja kāds no jums salīdzina procesorus pēc Ghz, tad izsaku jums lielu līdzjūtību, jo tas ir smiliez.de_2428.gif. Pamēģini man iestāstīt, ka Pentium 4 2,8 Ghz ir ātrāks par manis doto procesoru vai vēl labāk - Celeron 3Ghz un es sākšu skaļi smieties.

Sarunāsim tā ... pirms kaut ko cenšaties apstrīdēt, izmanto google.lv un pameklē benčmarkus, rakstus, utt. smiliez.de_2524.gif

1.Kurs te teica, ka es saliidzinu Ghz?

2. Es saprotu, ka NEtikai prieks servera tas pc ir, tacu ja taadu v-karti pirksi, tad tur ~500Ls nesanaaks.

3. Ko tu pats kko izdomaa, ja es to neesmu teicis? huh.gif

Par to proci. Ir jau vinjs labs, vaina jau nekaada, tacu ir biku pa saaliitu.

Jo autors teica, ka veelaas ~500Ls izdot par savu kasti, nevis 600 (taa buutu ja nemtu tavu variantu)

Autoram: es tev iesaku nemt saadu v-karti - Club 3D X1650PRO PCI-E 256MB DDR3 2XDVI-I TV(85Ls).

Zinu, ka Club 3d nav taas labaakaas v-kartes, tacu sij nav nevainas, draugs lieto un ir sajuusmaa par so karti.

P.S. Un vispaar labaak griezies datuve.lv forumaa prieks saadiem jautaajumiem, jo gign forums nav ne tuvu tik izgliitots saadaas lietaas, lai tev speetu atbildeet par saadaam lietaam (protams, vienmeer pastaav izneemumi.. )

Katraa zinjaa lai veicas ar pirkumu. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Jāsāk krāt 105 Ls.

ineta letaak redzeju pa 50 ls GB veikala esmu redzejis 58 bet prasiju gigna pa cik normala teica 60... par ko tu tik izbriniits ka gb par 105ls /

lidz 500ls krame ko vajag te

ja pari 500 tad spied seit

nu domaju ka site fokene redzamais butu baigi forshs

post-2-1164054826.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...