Jump to content
GIGN Forum

Kaa Jums Shkjiet ?


Recommended Posts

bet man liekas JA , jo man ar apoolo 512kbp/s raava 16 vai 18 playerus iisti neatceros un man ja kas parinstaleeja kompi tongue.gifshades.gif

Kādi parametri ir nepieciešami datoram, lai ietu serveris?

Priekš 10 slotu servera būtu labi vismaz 1ghz procesors un 128mb ram, ja kaste tiek izmantota TIKAI priekš servera vajadzībām. Ja pats taisies uz datora spēlēt vai arī lietot firefoxu/exploreri/etc drazas, tas jānorūdās ar kādu jaunāko amd vai inteļa modeli. Lai varētu vienlaicīgi turēt serveri un strādāt ar datoru, absolūti ideāli būtu procesors ar dual core atbalstu, lai vienmērīgi sadalītu sistēmas resursus. Visādā ziņā tie idioti, kas prasīs vai mans amd 2000+ pavilks 16 slotu SPERHERO mod + BLA BLA + ZAZA, dabūs mēneša atvaļinājumu, kā arī posti tiks dzēsti.

Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 21 2006, 16:41'] Kādi parametri ir nepieciešami datoram, lai ietu serveris?

Priekš 10 slotu servera būtu labi vismaz 1ghz procesors un 128mb ram, ja kaste tiek izmantota TIKAI priekš servera vajadzībām. Ja pats taisies uz datora spēlēt vai arī lietot firefoxu/exploreri/etc drazas, tas jānorūdās ar kādu jaunāko amd vai inteļa modeli. Lai varētu vienlaicīgi turēt serveri un strādāt ar datoru, absolūti ideāli būtu procesors ar dual core atbalstu, lai vienmērīgi sadalītu sistēmas resursus. Visādā ziņā tie idioti, kas prasīs vai mans amd 2000+ pavilks 16 slotu SPERHERO mod + BLA BLA + ZAZA, dabūs mēneša atvaļinājumu, kā arī posti tiks dzēsti.

taa reaali nekas tev tur ar 1ghz un 128 ramiem uz 10 slotu pusi neveidosies, ja vien kaartiigi nepiestraadasi pie PC sakjiileeshanas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...