Jump to content
GIGN Forum

Cs Reinstall!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Vopshem prikols tads!izdomaju shodien nomainit video lielumus cs spelei!Parasti man bija lielakais! 1258 x 1156 kaut kaa taa!uzliku uz 1126x960 kjipa pa platu ok,tad panjemu vel vienu mazaku un man izmeta,kjipa Hz100 dioposona 84,1 un melns ekrans nevaru vairak uzlikt ne lielaku ne mazaku tatad viss iet bet ekrans melns!CIk saprotu vajag parinstallet cs lai kjipa viss butu atkal pa vecam!Bet moshk ir kads cits veids?man ir lcd monitors,lai gana neko nevaru pateikt vairak!moshk kads zin kas pa problemu?ja parinstaleshu cs,tad visi configi pazudis cik saprotu un downloudotie faili!Vopshem please HELP!kaa parinstalet jeb ko darit?

p.s Kjipa visu uzinstaleju arii jaunu pachu!bet viss paliek pie vecaa!Veco cs nevaru izdzest un jaa! lidz ko palaizhu cs,man uzmetas melnaa bilde ar ziliem burtiem 84,1kzh / 100Hz no diaposon! ko man darit?

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu kas tik gruuti ir saglabat vajadzigos folderus?? piemeram maps, overwievs, sounds, models... vai arii vnk visas mapes... tikai saglaba veel atsevishkji vienu failu kuru sauc config.cfg ja nemaldos... un peec cs parinstalacija parkopee visu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Da Teddy man palidzeja brinumainaa kartaa,kursh mircaa atsaucaas!Kjipa Herzi bija janomaina un viss smile.gif pfffuuu!bet nu vienalga cs parinstaleju kopaa ar patchu!takaa tagad tikai config jamochii kopaa! klausaas kaads bija labs configs lai merkjis butu beizaks un spidigaks?

Kas tas veel?

BUILD 2738 SERVER (0 CRC)

Server # 8

Host_Error: UserMsg: Not Present on Client

Tiko pat novilku 26 patchu!Citos servakos tieku,gignaa nee!nu cammon!Ah jaa un vel viena probleminja,kaa chatu ieslegt redzamu!HELP ME PLEASE!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Da Teddy man palidzeja brinumainaa kartaa,kursh mircaa atsaucaas!Kjipa Herzi bija janomaina un viss smile.gif pfffuuu!bet nu vienalga cs parinstaleju kopaa ar patchu!takaa tagad tikai config jamochii kopaa! klausaas kaads bija labs configs lai merkjis butu beizaks un spidigaks?

Kas tas veel?

BUILD 2738 SERVER (0 CRC)

Server # 8

Host_Error: UserMsg: Not Present on Client

Tiko pat novilku 26 patchu!Citos servakos tieku,gignaa nee!nu cammon!Ah jaa un vel viena probleminja,kaa chatu ieslegt redzamu!HELP ME PLEASE!

uzmet v21 patchu. pagaidām ideālākais patch. un jā, čatu var ieslēgt, izmantojot komandu, hud_saytext 1

Link to comment
Share on other sites

man taa ir bijis smile.gif

peec taam bija jaaparinstallee windows

kapēc visi uzreiz, saskaroties ar problēmām, cenšas pārinstalēt windowsu ? tas ir pēdējais, kas būtu jādara. visu var atrisināt tāpat, izmantojot smadzenes, google.lv un tas arī būtu viss, kas nepieciešams. sorry par offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Ja negribi, lai pazūd faili, tad vnk paņem tās mapes/failus un noliec citur, tad kad ieinstalē cs, ieliec atpakaļ wink.gif

p.s kāds nezin kur var dabūt kz mapack, ar visiem models/sprites/sound utt sad.gif ?

Tu vispār citus postus lasi ? Tavs ieteikums jau sen tika izmēģināts.

Un ja pa tēmu, tad šeit.

Link to comment
Share on other sites

Klausaties!kur man to patch instalet blakus jeb cstrike mapee?

Ja Tev ir installers tad paskaties kur defaultā viņš grib instalēt un nomaini tikai daļu, kuru vajag nomainīt, ja Tev cs atrodas citur. Ja no GIGN kačāji v21, tad arhīvā izpēti failu struktūru un salīdzini ar esošo cs un atradīsi atbildi uz savu jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Tev tā visos serveros ? Hmmm, Tev nav gadījumā linksys rūteris ?

Kas tas ir? pirms tam taa nebija!es tagad nokachaju gign patchu un ja censhos caur patch ieiet csaa tad man tas error DEBUG! un ja eju caur parasto tiko uzinstaleeto cs,tad netieku ne gignaa ne cita servakaa!

OK TAGAD IZDZESISHU visu kas man no cs ir saglabajies!Pec tam ieinstaleshu velreiz!Pec tam uzinstaleeshu patchu un tad kjipa nospiedishu palaist speli pa taisno no patch,ja tad nekas nesanaks tad es nezin vairs!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Vopshem prikols tads!izdomaju shodien nomainit video lielumus cs spelei!Parasti man bija lielakais! 1258 x 1156 kaut kaa taa!uzliku uz 1126x960 kjipa pa platu ok,tad panjemu vel vienu mazaku un man izmeta,kjipa Hz100 dioposona 84,1 un melns ekrans nevaru vairak uzlikt ne lielaku ne mazaku tatad viss iet bet ekrans melns!CIk saprotu vajag parinstallet cs lai kjipa viss butu atkal pa vecam!Bet moshk ir kads cits veids?man ir lcd monitors,lai gana neko nevaru pateikt vairak!moshk kads zin kas pa problemu?ja parinstaleshu cs,tad visi configi pazudis cik saprotu un downloudotie faili!Vopshem please HELP!kaa parinstalet jeb ko darit?

p.s Kjipa visu uzinstaleju arii jaunu pachu!bet viss paliek pie vecaa!Veco cs nevaru izdzest un jaa! lidz ko palaizhu cs,man uzmetas melnaa bilde ar ziliem burtiem 84,1kzh / 100Hz no diaposon! ko man darit?

nkachaa ReForce, un uzliec uz attieciigaas izshkjirtspeejas mazaak hercus (hz)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...