Jump to content
GIGN Forum

Access By Bleed


bLeeD
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Ķeršos pie lietas ..

Labu vārdu par manīm varētu pateikt samuray`s !

Velētos palūgt xkick un xslay tiesības

xslay - Ši komanda ir nepieciešama, ja spēletājs joprojām kempotu un nepildītu misiju...Ja vinam nepietiktu ar slay sekotu kick!

xkick Šo komandu es vēlētos, lai varētu izkickot no servera tos, kas sēž SPEC vai šauj/nošauj savējos komandas biedrus. Protams arī, lai varētu izkickot spēlētājus - kam nelīdz ne slay, ne slap...

Pasvarā spelēju pa naktīm , bieži no rīta aptuvenais laiks vakara - 17:00 - 0:00

Sesdienās , Svētdienās spelēju pa dienu no 11:00 - 15:00..

Link to comment
Share on other sites

Ja Bleed ir tas kursh ir no irc.lv ar niku bleed^ tad esmu pliniibaa un galiigi PRET. kapeec? tapeec ka cilveeks savas paroles dala pa labi pa kreisi! Kaa es to zinu? vnk arii uzzinaaju vinja paroli(elemetaari gaaja runa access par serveriem(paroles vnk sakrita)) un tagad varu speeleeties ar komandu /ns ghost bleed^ pass... + pieteikuma forma ir nepareizi aizpildiita (Pirmais ko pamaniju ir ka nav admina kas rekomendee, varbuut es kljuudos un samurajs ir tas kursh rekomendee..)(Stabili zinu vel 3 cilveekus kuri zin vinja paroli saakas ar burtiem xp) Ja kljuudos par cilveeku SORRY

EDITED:

Session Start: Fri Nov 17 21:39:27 2006

Session Ident: bleed

Session Ident: bleed ([email protected])

<bleed> Teddy

<bleed> 4au

<Teddy> chau

<bleed> tu mani atbalstitu jaa pieteiktos gign uz access

<bleed> xkick

<bleed> slay tiesibam

<Teddy> nee

<bleed> biggrin.gif

<bleed> ohoo

Session Close: Fri Nov 17 21:41:21 2006

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Ja Bleed ir tas kursh ir no irc.lv ar niku bleed^ tad esmu pliniibaa un galiigi PRET. kapeec? tapeec ka cilveeks savas paroles dala pa labi pa kreisi! Kaa es to zinu? vnk arii uzzinaaju vinja paroli(elemetaari gaaja runa access par serveriem(paroles vnk sakrita)) un tagad varu speeleeties ar komandu /ns ghost bleed^ pass...  + pieteikuma forma ir nepareizi aizpildiita (Pirmais ko pamaniju ir ka nav admina kas rekomendee, varbuut es kljuudos un samurajs ir tas kursh rekomendee..)(Stabili zinu vel 3 cilveekus kuri zin vinja paroli saakas ar burtiem xp) Ja kljuudos par cilveeku SORRY

Teddy diemžēl tu 100% kļūdies mana parole NAV xplosion !!

Edited by bLeeD
Link to comment
Share on other sites

(21:40) (bleed) ^^ali

(21:40) (bleed) tuu mani atbalstitu

(21:40) (bleed) jaa pieteiktos uz access

(21:40) (bleed) biggrin.gif

(21:40) (bleed) xkick xslay

(21:40) (bleed) vnk pajautaju

Nedomāju, ka tā ir pareiza atieksme no čaļa, tā viņš maybe katram rakstīja līdz nonāca pie laba samuraya, kas tomer pieteicās iedot to atbalstu?

Nu nepatīk man šitādi čāļi, kas uzmācas ircaa ar šādām lietām !

+ agrāk viņš īpaši nedraudzējās ar galvu, nezinu varbūt tagad ir kkas mainījies bet es neatbalstu...

Link to comment
Share on other sites

Teddy diemžēl tu 100% kļūdies mana parole NAV xplosion !!

Kaa nav? IR [13:01] * bLeeD^ has quit IRC (Killed (services.irc.lv (GHOST Command used by Teddy_)))

P.S. Vinjs nedalot savas paroles laugh.gif

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...