Jump to content
GIGN Forum

`bout admin stuff


}I{yk_
 Share

Recommended Posts

Taks.. Domaaju, ka vairums no jums mani ir pamaniijushi speeleejam GiGn serverii...

Bet tam ir mazs sakars ar to ko veelos teikt shajaa postaa.

Negribu diedeleet vai ''ziepeet'' kaadam no GiGn memberiem /worm piemeeram/, tachu veeleetos ar vinja laipniibu ieguut slotu, lai vareetu iekljuut GiGn serverii bez ierastaas rindas (btw nedomaaju ka mans cs speeles skills buutu ultra low (kaa piem dazhiem patstaaviigiem GiGn apmekleetaajiem))

Un uztaisot kopsavilkumu un izveerteejot visu kopumaa varu secinaat - iedodot PEEC JUUSU DOMAAM labiem speeleetaajiem (vai taadiem kuriem ir aciimredzams potenciaals) pa slotam - kopumaa serverii veidosies laba - patiikama speeles vide, kuraa neskjebina duushu kaada lamera bljaustiishanaas - chiiteris chiiteris - caur kasti vinjsh mani... AUUU.. (es uzsveeru - peec juusu domaam taadeelj, ka visticamaak slotu man nedabuut, tachu es meegjinaaju)

Un jaa - ceru ka Ownage aizliks kaadu jauku vaardinju par mani :)

P.S.

par vote, kick un ban es nemaz nejautaashu - juusu vietaa es arii nepieskjirtu sveshiem, jo H.. vinj Zin kaa ir ar to galvinju potenciaalajam kickotaajam vai banotaajam...

Gaidu Juusu atbildi, bet vienu paluugshu - apdomaajiet nevis nopeliet manu luugumu.. un atbildiet ar Jaa vai NEE, lai siikajiem foruma taarpeljiem nebuutu iemesla piedrazot arii sho te topicu.

Link to comment
Share on other sites

Me ir par to lai dod vinam visu ko vin6 veelaas biggrin.gif

Es jau neesmu lielais kuru klausiis , bet vin6 norm speelee un ceru ka 6eit vareetu buut 1-reizi [ cik aceros ] lai kaadam iedod kautko skatoties peec prasmeem nevis peec taa ka vin6 ielien ***** vai paziist labi adminus dry.gif

Bet taas jau ir tikai manas domas .... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

ljoooooti daudziem ir sloti , adminiem , arii dazhiem vip

itkaa tu esi norm choms , bet ja skataas no reaalaas puses , tu nekas loti noziimiigs neesi taapeec gan jau izpaliks ar to slotu , te ir daudz normaalu dzheku un ja katram sados pa slotam tad saaksies probi

no manas puses d o t slotu , btw - macho jau par manu teikto buus po , bet tomeer zhukam buus labaaks noskanjojums wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, vispaar taa aju arii ir, ka ir arii dazam labam gekam te sloti, un ja veel kaadam dotu, tad varbuut drusku paziistamaakam gekam, bet vispaar esu redzeejis kaa sis geks speeleet, nu man jau nebuutu pretenzijas ja sim iedotu slotu!

Bet nu, lai jau pasaka kaads GIGN geks galeejo leemumu...!

Link to comment
Share on other sites

Kaapeec ne ?

Link to comment
Share on other sites

eh nezinu. Shodien kaukads depresiivs noskanjojums. Nesen iedevu 2 slotus taa ka vairaak negribas. Nu it kaa jau tu speelee ok...... ai nezinu... naak miegs... lai runaa kaads kam ir ko teikt... (no GIGN es domaaju...) ..... mums te serveris tiek paartaisiits... visaada tufta... neiisto laiku izveeleejies.... eh sad.gif

Link to comment
Share on other sites

pateelosim 4tus forumu???

shim pelmeniitim vareetu iedot slotu, lai gan ko veerti ir mani ietekumi???

toties varu siikaak pastaastiit par vinju:

chalis zinaams apollo un 4tus (arii dinet) aprindaas ar saldus 2vs2 chempja riikoshanu. reaalaa reaali sakariigs kekss, ir veerts ar vijnu patuseet, iepaziit... zhuk, atmauc uz naakosho gign tusu, buus fans

Author: ParaB0T

Link to comment
Share on other sites

Rspct, ka forumos var aizlikt arii kaadu labu vaardu... (DuH tas tev un paareejiem labveeljiem)

Bet es ceru, ka shie vaardi aizies, ne tikai liidz Dieva ausiim, bet arii liidz (veel jo taalaakajaam) Adminu aushteleem.. :)

Link to comment
Share on other sites

Njus GiGn memberi - es ik pa laikam ieveeroju ka juus chekojat forumu - nju tad arii neesiet tik gaudeni - luudzu ielieciet savas domas, lai es un arii riikotiesspeejiigie admini nebuutu nezinjaa, ko dariit ar manu topicu - sleegt, vai tomeer tureet vispaareejai apsprieshanai.. (un varbuut pat aplaimot mani ar luuguma izpildi.. )

Link to comment
Share on other sites

Zhuk, ir dazhas lietas, kas reaali vareetu kaveet tev veelamo processu: Nepatiik man tava lielaa saistiiba ar apollo brigaadi (zinu, ka skan beernishkjiigi un tizli bet enivej), kura man reaali besii, tracina, IZRAISA ...!

Veel viena nepatiikama shtelle uzpeld atceroties paaris meeneshus atpakalj notikushas nepatiikamas shtelles, proti kad juus, saldinieki gribeejaat speelet pret [GIGN] cw... beigaas topiks no juusu puses 90% sastaaveeja no vienaam muusu apdirshanaam. Par taadaam lietam var teikt, ka taas var piedot bet ne aizmirst sad.gif .

Veel taada lieta kaa - kur ir garantijas, ka tavs access netiks izmantots arii no citu da.club dzheku puses ?

eusa_think.gif

P.S.

Let it be my case ! ok ! It is my case !

Link to comment
Share on other sites

Nja - un es biju domaajis- ka esi labaakaas domaas par mani...

Un jaa - tas kas ir teikts - ir pateikts un es domaaju ka sava taisniiba tajaa visaa ir...

Un ja ir izteiktas kaadas aizvainojoshas rupjiibas - sorry - ieksh cs netiek veiktas nekaada laipniibu apmainja, un es ceru, ka arii Tu to esi ieveerojis...

Tad man viens jautaajums - kaapee tu piekriiti ar mums kopaa cw speeleet - KO TAD TU NEIZSAKI SAVU AIZVAINOJUMU?

Nja - tagad uz mani uzkraus visu da.club`ieshu greekus.

BTW - vai tad buutu kaads noziegums, ka serverii ieietu cits speeleetaajs caur manu (iespeejamo) slotu?

Vai tad mees esam kautkaadi tur boti? Mees shaujam saveejos - mums low skill?

JA JUUS NETICAT MUUSU SPEEJAAM, VAI ARII DOMAAJAT, KA MEES NEVARAM CELT SERVERA LIIMENI - MEES JUMS IZSAKAAM UZAICINAAJUMU VIENAM FW.. KAD VIEN JUUS GRIBAT (bet protams vienojoties)

VISPAARI IDEAALI BUUTU, JA BUUTU SLOTS UZ VISU KLANU (visus piecus online juus varat satikt tikai pirms un peec kaada CW - taapeec neuztraucaties, ka da.club vareetu okupeet visu GiGn serveri)

Un jaa - Uz apollo 1.5 versijas servera man staaveeja autoban - ja tas, juusupraat, ir labas gribas izpausme no [bOFH] puses - ok. (DoubleD roku darbs)

Nju tad taa - teikshu godiigi - man bez gign citur nav kur speeleet, vai nu lagains serveris vai nu skills galiigi zem kanalizaacijas liimenja... Kad juusu serverii, kaa parast iekshaa tikt nevaru un kad apskatos, kas tad tur iisti speelee redzu - vesela banda visiem paziistamu tirlinju skraida - AARPRAATS kaada shkrobe uznaak...

Nju jaa - jums jau pohuj par manu shkrobi...

Nju dariet kaa jums liekas pareizi un dodiet man zinju...

da.club vaardaa - [da].}I{yk

Link to comment
Share on other sites

Voobshhe-to problema sushhestvuet.

Neodnokratno nabljudaju vecherami situaciju, kak kakoj-nibud' aloha izobrazhaet iz sebja pushechnoe mjaso, i v tozhe vremja vidno v konsoli kak Kai pytaetsja probit'sja na server.

Problema est'. No kak ee reshit'? Esli vsem dostojnym (kto smozhet otobrat' "dostojnyh"?) vydat' slot, to ty, ZHuk, vozmozhno tak zhe, kak i ran'she, budesh' probivat'sja vecherom na server...

Ukazat' adminam kikat' vseh "lamerov"? Tut zhe pojavjatsja kucha schitajushhih sebja nespravedlivo obizhennymi. (Hotja, priznajus', ja vtiharja ubiraju vsjakih tam 0:16 ili -1:10)

Na 4tuse ostanovilis' na sledujushhej modeli: proverennye igroki imejut slot, vse ostal'nye poluchajut avtomaticheskij kik po mere neobhodimosti. goditsja li jeto dlja GIGNa?

Вообще-то проблема существует.

Неоднократно наблюдаю вечерами ситуацию, как какой-нибудь aloha изображает из себя пушечное мясо, и в тоже время видно в консоли как Kai пытается пробиться на сервер.

Проблема есть. Но как ее решить? Если всем достойным (кто сможет отобрать "достойных"?) выдать слот, то ты, Жук, возможно так же, как и раньше, будешь пробиваться вечером на сервер...

Указать админам кикать всех "ламеров"? Тут же появятся куча считающих себя несправедливо обиженными. (Хотя, признаюсь, я втихаря убираю всяких там 0:16 или -1:10)

На 4тусе остановились на следующей модели: проверенные игроки имеют слот, все остальные получают автоматический кик по мере необходимости. годится ли это для ГИГНа?

Link to comment
Share on other sites

spEEdy - tikai labiem (kuri nedziivo uz sharaam) speeleetaajiem buutu sloti tu vinju viduu nebuutu... un nedomaa ka baigais teevs esi... LAMO un ne tu izlemsi ko par teevu saukt un kuru aiz sviitras atstaat.

Un slotu es prasu gign adminiem nevis tev!

btw - es nesaprotu kaa tu pie taa esi ticis.

Link to comment
Share on other sites

spEEdy - tikai labiem (kuri nedziivo uz sharaam) speeleetaajiem buutu sloti tu vinju viduu nebuutu... un nedomaa ka baigais teevs esi... LAMO un ne tu izlemsi ko par teevu saukt un kuru aiz sviitras atstaat.

Un slotu es prasu gign adminiem nevis tev!

btw - es nesaprotu kaa tu pie taa esi ticis.

Lai labi tev veiksmes si pasaule. have fun.

Link to comment
Share on other sites

Negribu jaukties pa vidu shim topikam bet (sorry par off topic) domaaju ka slotus peec buutiibas vajadzeetu dot tikai un vieniigi Latvijas labaakajiem speeleetaajiem nevis arii taadiem kas vienkaarshi labi speelee (protams visiem saveejiem arii ir slots) ... Taadi Llamas buus vienmeer uz servera un no taa izvairiities nev iespeejams jo ir 2 galeejiibas - 4tus vai pub's. Un tas ka tu Zhuk speelee "labaak" par mani nenostaada tevi augstaak par mani un mums jaabuut vienaadaam iespeejaam tikt serverii jo no tevis viena liimenis serverii neceljas...

P.S k-kaadu murgu saraxtiiju bet nu po... Veelreiz sorry par off topic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...