Jump to content
GIGN Forum

`bout admin stuff


}I{yk_
 Share

Recommended Posts

BTW - vai tad buutu kaads noziegums, ka serverii ieietu cits speeleetaajs caur manu (iespeejamo) slotu?

Vai tad mees esam kautkaadi tur boti? Mees shaujam saveejos - mums low skill?

Vot shis man nu galiigi neimponeeja. Ne jau par to ka juus vareetu buut slikti speeleetaaji iet runa, bet princips ta kaads - slots tiek dots vienam speeleetaajam un mees tieshaam censhamies ieveerot faktu ka sanjeemeejs ir ljoti labs speeleetaajs (ok neskaitiisim fya dibenlaizhas)

Link to comment
Share on other sites

Zhuk tu mani nepaartrauc fascineet wink.gif. Man tak nav nekaada naida uz teviim vai uz kaadu citu saldinieku. Tu manis teikto saprati savaadaak nekaa es biju domaajis, bet tas taa. Katra indiviida uztvere ir atkariiga no taa kaa vinsh to grib uztvert,bet arii ne par to ir runa. Kopsh diusa chempja man par jums ir ljoti labs iespaids (nu ja neskaitam to cw CHEE-PEE wacko.gif )... takshto par to relax wink.gif .

Ieksh cs arii var iztikt bez rupjiibaam, tobish normaali, cilveeciigi, kaa saka obshatsa ..., bet jau tev ar to ir probleemas, tad taa chista po potsanski iesaku pie taa padomaat.

Par teemu varu pateikt - ir tev slots! Tikai ceru, ka iztiksim bez citu saldinieku vinja izmantoshanas. Ja viss buus ok, tad arii maybe ...

Teiksim taa paarbaudes laiks ...

Nesachakaree to kas tev ir,par ko citi sapnjo, tobish ceert kulakaa veerojot adminu saraxtu biggrin.gif .

Es veeroshu ...

Blje gljuchii IE. Karoch, uzlikshu kad viss buus ok!

Edited by ownage
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...