Jump to content
GIGN Forum

Jauns alternatiivs kjekavas serveris


Recommended Posts

bet kaads tolks speeleet uz servera kur ping 100,varu tewi informeet owner, MAAJAS DII ES EL iesuukaa riktiigi, ar taadu inetu nav ko serveri mochiit un veel vari meeginaat uz katru serverii speeleejosho uzlikt ap 16 mb/ramm tad mosh severis tik ljoti nesuukaas...

Link to comment
Share on other sites

Vai bez "suukaa" zini vēl kādu vārdu? Ja Tev ir Mājas dsl, tad nomaini, pieslēdzies normālam i-net provaiderim. Pings uz serveri ir ~ 20 - 60

Hello!

Pilnigi pareizi! Dazreiz pings atkarigs no juzeriem , kads ienak un sez mirca un pings 3000 ! TAS IR NORMALI?

Jus juzeri nedirshat uz ADMINIEM! Kstati mana serveri ari tada problema... Dirsh ka pings liels bet pashi tur ar 2 kb/s sez smile.gif

<c> Fragger , cs.d2g.com admins biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan SVNeta serveris Salaspilii bremzee piemeeram tikai taadeelj, ka mums te parvelk visu tiiklu, kas buushot divreiz aatraaks, taapeec arii pagaidaam viss bremzee, bet tas ka Kjekavas serveris bremzee ir tiesa, jo vinhji jau tur neattiistaas...

smiliez.de_2524.gif ...diivaini liekas, tas ka man biezhi bremzee, kad nav speeleetaaju, bet kad ir tad nebremzee!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...