Jump to content
GIGN Forum

Iemet Aci Te!


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

Esmu iecerējis parinstalēt windowu. Ar to arī apsveicam, bet man radās ģeneāla doma.. sadalīt cieto (esmu dzirdējis, ka baigi labi esot, jo tad vienā daļā var bāzt widnowu & progas, vai arī tikai windowu), kā būtu labāk to darīt? Kādas daļās, man ir 80nieks.

Gribētos arī uzzināt, kādu veiksmīgu ugunsmūri, kas ir resusrus nerijoš, bet savus tiešo uzdevumu pilda godam. Vēlams savu pieredzi, nevis vot zaibis tur tas ugunsmūris...

Kādas feinas programiņas, kas palīdzētu manam novārgušajam PC atgūt jaunību.. smile.gif

Ļauju izplūst romānveidīgos apraksots.

2handed.gif

EDIT: rakstu burvīgi...

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

ceru ka sadaliit maaki wink.gif

man arii bija 80nieks, sadaliiju 15 un 65gb thumbsup.gif

ugunsmuuri ieteiktu njemt Zone Alarm tikai pozitiivas atsauksmes

lai kompi uztureetu kaartiibaa pietiks ar smadzeneem un kaadu elementaru Softu regjistru iztiiriishanai protams ja maaki vari tiiriit pats thumbsup.gif ja sho to no WIN sajeedz tad var paatrinaat kompi liidz nepaziishanai

peec WIN instalaacijas uzreiz ieteiktu deffragmenteet abas partiicijas

veelies kko siikaak PM

Link to comment
Share on other sites

ceru ka sadaliit maaki wink.gif

man arii bija 80nieks, sadaliiju 15 un 65gb thumbsup.gif

ugunsmuuri ieteiktu njemt Zone Alarm tikai pozitiivas atsauksmes

lai kompi uztureetu kaartiibaa pietiks ar smadzeneem un kaadu elementaru Softu regjistru iztiiriishanai protams ja maaki vari tiiriit pats thumbsup.gif ja sho to no WIN sajeedz tad var paatrinaat kompi liidz nepaziishanai

peec WIN instalaacijas uzreiz ieteiktu deffragmenteet abas partiicijas

veelies kko siikaak PM

Es pilnīgi piekrītu šim risinājumam, jo tgad man pašam cietais sadalīts tā ka vindow un viss vajdzīgais ir 14gb cietajā un pārējie mēsli smile.gif D: diskā.

Link to comment
Share on other sites

peec WIN instalaacijas uzreiz ieteiktu deffragmenteet abas partiicijas

Nav jēgas, windows ķipa parādīs ka kaut ko ir defragmentējis, bet ja tas ir clean install tad nav vajdzīgs, tikai laiku paņems.

Partīcijas vajadzētu dalīt tā lai ir daļa ar windows un visām instalējām progām, kuras ja nobrūk windows bez pārinstalēšanas neiet...

Otra, vai pārējās kur glabā savus datus - mūzika, doķi, video setupi etc.

Iesaku My Documents defaulto mapi nomainīt uz kādu kas atrodas tajā partīcijā kur būs dati nevis windowzis, vai arī my documents nelietot kā sugu un glabāt kur pašam patīk(saka ka tā pat ir labāk)

Jā zone alarm ugunsmūris ir baigi OK, bet atceries ka tomēr kaut ko viņš ēdīs. Jau sākumā iesaku noņemt scheduled scans, a to būs tā ka kaut ko dari un sāk kaut kas ēst resursus - izrādās Zone Alarms skanēt vīrusus sadomājis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...