Jump to content
GIGN Forum

Mekleju Klan


Chester
 Share

Recommended Posts

1.CS Nick- Chesterz

2.Kur dzīvo?- Rīga (S.D.M)

3.Kados klanos esi bijis?- [OA],PsiHo,Dogma,NT-HusTle Un vel daudzos citos.

4.Kapec meklē klanu?- Prieks CW.Un kā saka kopa jautrāk tongue.gif

5.Vecums- 15 Gadi

6.Cik ilgi spēlē CS?- 2.5 Gadi Ar Ilagām Atpūtām.

7.Kāds tavs vārds?- Guntars

8.Raksturo sevi- MAMU PUPU biggrin.gif

Cerams kāds uzklausis manu pieteikumu un pienems mani klana.Klanam jabut serverim,tautai,memberiem,daudz maz normalam webam.

PS- Srry par spamu.Plzzz cienijamie admini un moderatori neliekat warn man.

Link to comment
Share on other sites

1.CS Nick- pro^aimer 50 CENT*[G-UNIT]

2.Kur dzīvo?- Varakljaani hihi (S.D.M)

3.Kados klanos esi bijis?- [OpA],PsiHoPaTi,Dogma^tm,NTFS-HusTler-pro Un vel daudzos citos zveriigakos klanos

4.Kapec meklē klanu?- Prieks CW, pro izauksmes un lielaa pikja. Un kā saka kokaaa jautrāk lol omfg

5.Vecums- 14 Gadi (bet driz bus 15 un man vieteeja veikaala jau paardod alu)

6.Cik ilgi spēlē CS?- 8.5 Gadi Ar Ilagām, ilgaam Atpūtām bet tik un taa esmu zveers

7.Kāds tavs vārds?- Keertiss

8.Raksturo sevi- shoot the rat, lol!!11 hihi smile.gif

Cerams kāds uzklausis manu pieteikumu un pienems mani klana.Klanam jabut vismaz 7 serveriem, PUB, CSDM, aim un citiem!!!,tautai,memberiem,daudz maz normalam webam, sponsoriem kuri dod devaisus pa 300 LS sakuma un tad 50 ls menesii, algai vismaz 300 ls meenesii, jabut vismaz 5 klana datorsaloniem, vismaz 1 aarpus Latvijas, jabut klana apgjeerbu firmai ar klana logo

PS- Srry par spamu.Plzzz cienijamie admini un moderatori neliekat warn man.

Link to comment
Share on other sites

1.CS Nick- pro^aimer 50 CENT*[G-UNIT]

2.Kur dzīvo?- Varakljaani hihi  (S.D.M)

3.Kados klanos esi bijis?- [OpA],PsiHoPaTi,Dogma^tm,NTFS-HusTler-pro Un vel daudzos citos zveriigakos klanos

4.Kapec meklē klanu?- Prieks CW, pro izauksmes un lielaa pikja. Un kā saka kokaaa jautrāk lol omfg

5.Vecums- 14 Gadi (bet driz bus 15 un man vieteeja veikaala jau paardod alu)

6.Cik ilgi spēlē CS?- 8.5 Gadi Ar Ilagām, ilgaam Atpūtām bet tik un taa esmu zveers

7.Kāds tavs vārds?- Keertiss

8.Raksturo sevi- shoot the rat, lol!!11 hihi smile.gif

Cerams kāds uzklausis manu pieteikumu un pienems mani klana.Klanam jabut vismaz 7 serveriem, PUB, CSDM, aim un citiem!!!,tautai,memberiem,daudz maz normalam webam, sponsoriem kuri dod devaisus pa 300 LS sakuma un tad 50 ls menesii, algai vismaz 300 ls meenesii, jabut vismaz 5 klana datorsaloniem, vismaz 1 aarpus Latvijas, jabut klana apgjeerbu firmai ar klana logo

PS- Srry par spamu.Plzzz cienijamie admini un moderatori neliekat warn man.

happy.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...