Jump to content
GIGN Forum

Movie Maker!~


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Noteikti,jau kaut kur ir izrunats,bet ludzu pasakiet man kaa uztaisit MOVIKU cs...Ok es esmu safilmejis materialos ar CS console ieraxtot record,visi faili ir .dem formata...Vai ir iespeja ar Windows Movie maker kaut ko izdarit,ja parsaukshu tos DEMO failus,jeb ir kada ieteicama proga viegli izprotama,ar kuras palidzibu iespejams tos DEM failus samontet vienaa video...!Paldies!Ceru uz palidzibu!

Link to comment
Share on other sites

.dem faili nav video, tie ir tādi kā scheme faili kas saka hl.exe ko tev rādīt tad kad tu demku skaties

Ja tas būtu video tad tu nevarētu neko pats mainīt skatoties (free look, chase cam etc. nebūtu!)

Pārsaucot failu ar citu paplašinājumu tev windows fuck you pateiks, un es smiešos - pārsaucot ar citu extension nemaina faila būtību!

Link to comment
Share on other sites

.dem faili nav video, tie ir tādi kā scheme faili kas saka hl.exe ko tev rādīt tad kad tu demku skaties

Ja tas būtu video tad tu nevarētu neko pats mainīt skatoties (free look, chase cam etc. nebūtu!)

Pārsaucot failu ar citu paplašinājumu tev windows fuck you pateiks, un es smiešos - pārsaucot ar citu extension nemaina faila būtību!

Domu saprat,bet kaa var uzlikt kjipa to laika atsparpi video makerii?Es jau vareu tachu bildes uztaisit pa kadriem un tad visu to pashu ar movie maker,bet kaa varu samazinat tos laikus,drizak palielinat!Jo parak leni tiek kadri lasiti!Paldies jau ieprieksh!

Link to comment
Share on other sites

lieto fraps, safilme ko gribi atrodi momentu(playdemo vai vievdemo) tad frapsa ir nobildota kkada f10 poga un tad ker kadrus, talak ar ko apstradasi ir tava zinjaa...

Vo shitie jau ir mani pujkas!Tagad deretu kads links kurtu fraps dabut smile.gif Ja nee jaiet pie googles tantes meklet!

Link to comment
Share on other sites

pie gugles tantes atradīsi tikai shareware versiju tas nozīmē 30 sec limits un mazais sūdiņš augšā kur rakstīts www.fraps.com

ja esi outlaw.lv jūzeris tad še ir http://outlaw.lv/details.php?id=6074 pilna versija...

Jā ja kas tev daudz vietas vajadzēs izbrīvēt, 30 sec sver ap 200-300Mb

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Jaa,es smagi tiko dabuju vilties!Viss jau bija kartiba,demkas smukas ir!Panjemu novilku frapsi,ari atri daleca,kas un kaa,un saku darboties!Pec 10min labako kadru izvilkshanas,saku stellet kopaa,lai redzetu vai ri jega turpinat!ielieku muzonu salieku klipinjus un nospiezham pogu play!Kvalitate,apmeram kaa 70gados kad krasu tv ieviesa,i to man skjiet toreiz labak radija!Vopshem laikam no IDEA more! violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...