Jump to content
GIGN Forum

Mans Projekts


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Diezgan sakarīgi uztaisīts. smile.gif

Tikai to mp3 gan noņem nost..

hmm.. 13 cilvēki. 8 saka mp3 atstāt. pārejie saka ņemt nost. Būs jāpaskatas. Ja daudziem tiešām besīs, tad būs vien jānoņem.

Nja webu kamēr dabūju šādā stāvoklī pagāja visa diena.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. 13 cilvēki. 8 saka mp3 atstāt. pārejie saka ņemt nost. Būs jāpaskatas. Ja daudziem tiešām besīs, tad būs vien jānoņem.

Nja webu kamēr dabūju šādā stāvoklī pagāja visa diena.

dzjeeeekinj, man pagaaja 2 gadi kamer dabuju gignu taadu, kaads tas ir tagad, a tu te raudu par 1 dienu ? worm

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

dzjeeeekinj, man pagaaja 2 gadi kamer dabuju gignu taadu, kaads tas ir tagad, a tu te raudu par 1 dienu ? worm

Neraudu, tomēr diena pavadīta pie PC smile.gif

Par to mp3 nezinu.. es varētu nogriezt nost dziesmai vienu mazu gabalu nevs visu dziesmu tas arī tracinātu?

P.S. Bet 2 gadi smile.gif daudz

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Jaa tracinaatu. Tu esi kaadai normaalai weblapai redzeejis muuziku ? NEE ! Zini kapeec ? Jo kad tu forshi klausies savu muuziku un ieej tajaa saitaa, tad tev ir jaasledz sava muuzika aaraa, vai saits jaaver ciet un arii ne viesiem patiik taa dziesma tavaa weblapaa.

Link to comment
Share on other sites

psc kas pa nuugi, panemts php-fusion + ka4aats theme. tas ir zemaakais ko vien var izdariit, tad jau labaak taisiit kko ljoti parastu nevis sitaadu shitu.

ie4eko sito - play.no-ip.biz - no 0 taisiits un nekas netika ka4aats (iznemot bildiites prieks logo happy.gif )

P.S. Pameegini pats uztaisiit webu nevis tik uzstaadiit un noka4aat to.

P.P.S. ja mans noraadiitais webs netiek paraadiits, tad man apache serveris ir off.

Link to comment
Share on other sites

psc kas pa nuugi, panemts php-fusion + ka4aats theme. tas ir zemaakais ko vien var izdariit, tad jau labaak taisiit kko ljoti parastu nevis sitaadu shitu.

ie4eko sito - play.no-ip.biz - no 0 taisiits un nekas netika ka4aats (iznemot bildiites prieks logo happy.gif )

P.S. Pameegini pats uztaisiit webu nevis tik uzstaadiit un noka4aat to.

P.P.S. ja mans noraadiitais webs netiek paraadiits, tad man apache serveris ir off.

smiliez.de_2125.gif Tavai zināšanai. Es ten nenācu lielīties ar web, bet izlasi manu pirmo postu vai arī šī topika nosaukumu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

psc kas pa nuugi, panemts php-fusion + ka4aats theme. tas ir zemaakais ko vien var izdariit, tad jau labaak taisiit kko ljoti parastu nevis sitaadu shitu.

ie4eko sito - play.no-ip.biz - no 0 taisiits un nekas netika ka4aats (iznemot bildiites prieks logo? )

P.S. Pameegini pats uztaisiit webu nevis tik uzstaadiit un noka4aat to.

P.P.S. ja mans noraadiitais webs netiek paraadiits, tad man apache serveris ir off.

Pastaasti man , geenij! Kaa var uztaisiit web lapu no 0?! +Neko nenoka4aajot!

Taa pat no zila gaisa uzradas php-fusion.exe or smthn?! dry.gif

P.S. Es kkaa neaceros ka Who.mE? buutu teicis ka vinjsh ir kkur noka4aajis webzu un tik uzbaazis skinu! 29.gif

P.S.S. Tu pats esi nuugjis! Pats uztaisi taadu lapu , un tad vareesi no dir*t un kritizeet!

Edited by n00ne
Link to comment
Share on other sites

P.S. Pameegini pats uztaisiit webu nevis tik uzstaadiit un noka4aat to.

Kautvai tas ir php-fusion, tomēr pie viņa esmu centies. Jo webs uzreiz neizskatijās tāds.

1. Paiet laiks kamēr webu iztulko

2. Paiet laiks kāmēr sameklē visus paneļus

3. Pagāja laiks kāmēr saliku downloads

4. + Vēl visus sīkumus - forums, mp3(dziesmas) u.t.t.

5. Kas jau ir vējā, bet sarakstīšu atkal = Tutoriāļi. Kur arī ir vaidzīgs laiks un es pieskaitu pie weba.

P.S. Jāatzīst, ka ja jūs neesat reģistrējušies un ielogojušies, tad jūs neredzat visu kas notiek webā. Daudzi paneļi un pieejas ir slēgtas nereģistrētajiem happy.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

psc kas pa nuugi, panemts php-fusion + ka4aats theme. tas ir zemaakais ko vien var izdariit, tad jau labaak taisiit kko ljoti parastu nevis sitaadu shitu.

ie4eko sito - play.no-ip.biz - no 0 taisiits un nekas netika ka4aats (iznemot bildiites prieks logo happy.gif )

P.S. Pameegini pats uztaisiit webu nevis tik uzstaadiit un noka4aat to.

P.P.S. ja mans noraadiitais webs netiek paraadiits, tad man apache serveris ir off.

who me lapa vismaz ir pieejama smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Isti dzheki kode plain htmla un scripto cgi he he wink.gifbiggrin.gif un logo zime paintbrusha - protams! biggrin.gif

Bet vispar ta melna krasa ir fking nomacosha, logo ir fucking nozagts (-10cm) un ari dienas meitenes nav.

Lai lapai butu daudz apmekletaju, lapa ir jabut kaut kam ipasham, miiljam, nezinu.. sudam ir kaut kadam jabut! biggrin.gif ta luk!

p.s. bla, neiznu, ko daru gign.lv lapa.. es tak itka vispar cs nespeleju omg... crying.gif .. it must to be a love, but its over now... bla bla bla... lol nice! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...